BYT

Elegantní obývací stěna LAGUNA

 

Obývací stěny jsou zajisté dominantou obývacího pokoje. Jejich design tvoří důležitou část interiéru. Ale nejen estetická stránka je důležitá, nesmíme zapomínat i na praktičnost dané stěny, tedy na to, abychom do ní mohli schovat všechny věci, které potřebujeme.

 

Moderní elegantní obývací stěna Laguna patří k nejprodávanějším obývacím stěnám, která splňuje všechna požadovaná kriteria. Je elegantní, moderní a zároveň praktická.

Jedná se o variabilní stěnu, kterou si můžete seskládat sami, tak jak Vám se to nejlépe hodí a líbí. Stěna je složena z několika modulů, které společně vytvoří krásnou obývací stěnu.

Stěna se skládá z televizního stolku, který je dostatečně velký i pro opravdu velkou televizi. Jeho šířka je 170cm. Ve spodní části máte spoustu místa pro elektroniku a DVD,CD,.. Dalším modulem této stěny je komoda, která je kombinovaná. Část je tvořena skříňkou s dvířky a část je otevřená se skleněnými policemi, které můžete mít osvětlené. Zde si můžete vystavit dekorace a zároveň ukrýt věci, které nechcete mít na očích. Stěna se skládá ještě ze závěsných segmentů, závěsné vitríny a závěsné police. Zde máte prostor pro dekorace, knihy a další věci, které by neměli ve Vašem obývacím pokoji chybět.

       

Stěnu LAGUNA můžete mít ve třech barevných provedeních. Korpusy skříněk jsou v barvě dřeva a dvířka jsou jednobarevná. Pokud máte rádi světlé barvy, tak pro Vás je vhodné moderní barevné provedení strukturovaný dub (dub sonoma) v kombinaci s bílou. Další barevnou kombinací je walis (neboli švestka) v kombinaci s bílou. Pokud hledáte tmavší variantu, tak kombinace walis s černou bude pro Vás ta pravá.

       

Máte větší obývák a více věcí k uložení? Dokupte si k této stěně ještě komodu a nebo dokonce vysokou skříň. Pak už nebudete mít nedostatek úložného prostoru.

 

Související příspěvky

Moje zkušenost s úklidovou firmou A Servis Lipka

redakce

Nové byty v Praze najdete všude

redakce

Mramor v novém pojetí

redakce