BYT

Elegantní obývací stěna LAGUNA

 

Obývací stěny jsou zajisté dominantou obývacího pokoje. Jejich design tvoří důležitou část interiéru. Ale nejen estetická stránka je důležitá, nesmíme zapomínat i na praktičnost dané stěny, tedy na to, abychom do ní mohli schovat všechny věci, které potřebujeme.

 

Moderní elegantní obývací stěna Laguna patří k nejprodávanějším obývacím stěnám, která splňuje všechna požadovaná kriteria. Je elegantní, moderní a zároveň praktická.

Jedná se o variabilní stěnu, kterou si můžete seskládat sami, tak jak Vám se to nejlépe hodí a líbí. Stěna je složena z několika modulů, které společně vytvoří krásnou obývací stěnu.

Stěna se skládá z televizního stolku, který je dostatečně velký i pro opravdu velkou televizi. Jeho šířka je 170cm. Ve spodní části máte spoustu místa pro elektroniku a DVD,CD,.. Dalším modulem této stěny je komoda, která je kombinovaná. Část je tvořena skříňkou s dvířky a část je otevřená se skleněnými policemi, které můžete mít osvětlené. Zde si můžete vystavit dekorace a zároveň ukrýt věci, které nechcete mít na očích. Stěna se skládá ještě ze závěsných segmentů, závěsné vitríny a závěsné police. Zde máte prostor pro dekorace, knihy a další věci, které by neměli ve Vašem obývacím pokoji chybět.

       

Stěnu LAGUNA můžete mít ve třech barevných provedeních. Korpusy skříněk jsou v barvě dřeva a dvířka jsou jednobarevná. Pokud máte rádi světlé barvy, tak pro Vás je vhodné moderní barevné provedení strukturovaný dub (dub sonoma) v kombinaci s bílou. Další barevnou kombinací je walis (neboli švestka) v kombinaci s bílou. Pokud hledáte tmavší variantu, tak kombinace walis s černou bude pro Vás ta pravá.

       

Máte větší obývák a více věcí k uložení? Dokupte si k této stěně ještě komodu a nebo dokonce vysokou skříň. Pak už nebudete mít nedostatek úložného prostoru.

 

Související příspěvky

Povrch dveří volte dle provozu domácnosti

redakce

Kuchyně na míru

redakce

Jídelna dle vašeho gusta

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.