ZAHRADA

Zjistili jste, že nemáte kam uskladnit na zimu zahradní nářadí a náčiní?

Zima, sníh a teploty trvale pod bodem mrazu se blíží každým dalším dnem, i když to zrovna podle aktuálního počasí možná nevnímáme. Během jediného týdne může být ale vše úplně jinak. Je třeba myslet na to, jak a kam efektivně uskladnit na zimu všechny druhy nářadí a zahradní techniky. Pokud máte v plánu je uskladnit do garáže namísto automobilu, budete litovat tohoto kroku každé zimní ráno při škrábání okének a ometání automobilu od sněhu. Co ale dělat, když jiné místo u rodinného domu prostě není?

 

Dřevěné domky na nářadí vše vyřeší

Ideální volbou, jak vyřešit tento problém je zřídit pro zahradní nářadí a náčiní vlastní úložný prostor. Skvělou volbou jsou pak malé dřevěné domky. Dřevěné domky na zahradách nijak zásadně vyčnívají, dřevo je přírodní materiál a tak se skvěle na zahrady hodí. V současnosti je na trhu možné najít specializované výrobce těchto dřevěných domků, kteří nabízejí více druhů a je jen na vás, jaký model si vyberete.

zahradni-domek-Luka_EKO-350x350-pristresek1-1386327978

 

Vyberte si třeba na Domky-Delta.cz

Stránky Domky-Delta.cz jsou e-shopem specializovaného výrobce dřevostaveb a dřevěných domků, společnosti Delta Svratka. V nabídce této firmy je možné vybírat z několika druhů dřevěných staveb a významnou kategorií jsou také domky na nářadí. V současnosti je možné vybírat hned ze šesti variant provedení nářaďových domků od této firmy. Jednotlivé modely se liší velikostí, tvarem i konstrukcí. Všechny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

 

Máte rádi originalitu – prohlédněte si moderní zahradní domky

Jestli se nebráníte originálním konstrukčním řešením ani v oblasti zahradních domků, můžete si prohlédnout moderní zahradní domky. Skvěle zapadnou svým designem do okrasných zahrad a navíc poslouží pro příjemné posezení.

Přesvědčte se sami na www.domky-delta.cz

Související příspěvky

Dodejte letos zahradě dokonalý vzhled díky zahradnímu jezírku

redakce

Výběr vjezdových bran pro auto

redakce

Zimní zahrady HOBBYTEC nyní s ještě větším výběrem

redakce