TIPY

Americký trend je tu! Oceníte ho?

Americký způsob života má svá specifika a je to tak, že ho musíte buďto milovat anebo nenávidět. Na druhou stranu je ale pravda, že některé chytré nápady nelze Američanům upřít. Jejich způsob bydlení se v současné době začíná projevovat i v Praze. Co na něj říkáte, dáte si říct?

 

Američané na to mají služby

Garáž zaskládaná až po strop, technická místnost naplněná k prasknutí všemožným haraburdím, všechny úložné prostory beznadějně plné. Takový obrázek možná o amerických občanech máme, ale je to vlastně opačně. V průměrné americké rodině toto neuvidíte. Naopak – zkuste se podívat po České republice. Průměrná česká rodina právě toto dělá – naplňuje sklepní i ostatní prostory k prasknutí. Nálepku světových „znečistitelů“ mají právě naši zámořští sousedé, tak jak je možné, že mají domovy bez „zbytečných“ věcí? Je to z toho důvodu, že v zemi neomezených možností existují služby takřka na všechno a právě v tom je dobré se inspirovat!

luxusniaparma

 

Sklady nejen pro firmy, ale i pro domácnosti slaví úspěch!

Zdánlivě banální nápad, který vyřešil problémy se skladováním věcí, se v USA setkal s obrovským nadšením. Vše je prosté a jednoduché – proč si doma hromadit věci, když je stačí naložit auto, odvézt do vlastního skladu? Je navíc možné mít sklad přístupný nonstop, se stálou teplotou, hlídaný kamerami a kompletně pojištěný. Věci se nemohou ztratit, zkazit, jsou naprosto v bezpečí a já je mohu kdykoliv používat. Do skladu se vejde vše, co je potřeba.

 

[creativ_alertbox icon=“lightbulb“ colour=“red“ custom_colour=““]Zajímavost – věděli jste, že na jednoho obyvatele USA připadá až 0,5m čtverečních skladovacích prostor?[/creativ_alertbox]

 

Trendu začínají podléhat i české domácnosti

Tento skvělý nápad se dostal i do ČR. Důkazem jsou Pražané, kteří mohou již několik let využívat sklady Less Mess Storage. Sklady se nachází v Holešovicích, na Pankráci a v Dejvicích. Lidé si mohou pronajmout komfortní kóje v různých velikostech – sklady od 1m2 do 30m2.

lessmesss

Jakou zvolit velikost?

Pro představu – kompletní vybavení bytu 2+kk se vejde do kóje o velikosti 5 metrů čtverečních. Cena za takovou kóji začíná na 2.300 Kč měsíčně.

Na sezónní věci stačí i daleko menší prostory. Více informací na www.lessmess.cz

Související příspěvky

Pokládka laminátové podlahy

redakce

Jak hravě zvládnout jarní úklid?

redakce

Letošní ročník veletrhu Střechy Praha je minulostí! Jaké produkty oslnily?

redakce

1 komentář

Daniel 9. 2. 2019 at 17:57

Taky jsem si toho nedávno všiml 😀 Třeba tady: http://skladovani-profigroup.cz/ 😀 Je to mega, myslím, že v budoucnu se mi to hodí :))

Diskuze je uzavřena.