ZAHRADA

Nechybí vaší zahradě kvalitní zahradní krb?

Užívání si pohody slunečného počasí má většina z nás spojené s příjemným venkovním posezením a mnohdy s opékáním a grilováním. Pokud již máte postavenou pergolu nebo přístřešek, kde volná odpoledne trávíte, měli byste si ještě pořídit kvalitní zahradní krb. Zahradní krby se v poslední době stávají neodmyslitelnou součástí každé zahrady. Na rozdíl od grilů, mají kromě praktického využití i dekorativní účinek.

 

Podle čeho vybrat?

Při výběru zahradních krbů byste se měli soustředit na kvalitu celého výrobku. Především pak na kvalitu materiálu jednotlivých částí. Většina modelů zahradních krbů na našem trhu má vyrobené tělo z lehčeného betonu. Tyto krby mohou být sice hezké na pohled, ale může rychle dojít k narušení jejich struktury. Krby z tohoto materiálu mohou rychle popraskat a vás by čekalo složité opravování nebo reklamace u prodejce. Vy potřebujete, aby váš zahradní krb plnil své funkce, nikoliv aby byl opravován nebo reklamován.

 

Železo a kvalitní plech je spolehlivá kombinace

Nejlepší odolností a největší účinností se vyznačují zahradní krby právě z těchto materiálů. Obchod topení-koupelny si pro vás na rok 2013 připravil skvělo nabídku. Nyní můžete nakupovat limitovanou sérii zahradních krbů, které byly původně určené pro švýcarský trh. Stříšky a pohyblivé rošty jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Ostatní části zahradních krbů v akci jsou vyrobeny z žárově pozinkovaného plechu stříkaného do černé barvy. Jedná se o vysoce kvalitní zahradní krby, které můžete získat se slevou několika tisíc. Například model bez udírny můžete sehnat již za necelých 14 000Kč z původních 19 341Kč. V nabídce je také model s udírnou. Akce a cenová nabídka na tyto produkty trvá pouze do vyprodání zásob.

Kompletní informace najdete na www.topeni-koupelny.cz.

Související příspěvky

Ratanový nábytek v bílé barvě je opravdovou známkou vkusu a elegance

redakce

Proč byste měli přemýšlet o zastřešení vašeho bazénu a jaký druh vybrat?

redakce

Harmonická zahrada: tušíte, kde v ní načerpat energii?

redakce