ZAHRADA

Zahradní pergoly podle vašich představ

Zahradní pergoly – kdo by je neměl rád. Kde jinde totiž trávit příjemné letní chvilky, než právě v chladivém stínu pěkné pergoly. Pokud uvažujete o její stavbě, měli byste začít jednat…podívejte se na nabídku společnosti DELTA Svratka s.r.o.

Vyberte si…

Společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí zahradní pergoly hned v několika typových provedeních. Vybírat můžete podle velikosti nebo tvaru a pokud si nevyberete, nevadí. DELTA Svratka s.r.o. vám totiž nabízí i výrobu zahradní pergoly přesně podle vašeho přání.

Odolnost, vkus i skvělá cena

Při výběru zahradní pergoly věnujte maximální pozornost její konstrukci a typu dřeva, ze kterého je vyrobena. Špatná volba by se vám totiž mohla vymstít. U DELTA Svratka s.r.o. se ale nemusíte ničeho bát. Všechny nabízené pergoly jsou vyrobeny z masivních smrkových profilů, které zaručují řádnou odolnost proti povětrnostním vlivům a jsou zároveň vkusným doplňkem zahrad. Příznivá je také jejich cena. Vzhledem k velkokapacitní výrobě společnost DELTA Svratka dosáhla příznivé ceny u pergol, aniž by musela slevit na kvalitě nebo síle materiálu!

  

Efektivní zastřešení

Každá pergola by samozřejmě měla mít i efektivní zastřešení. I zde nabízí DELTA Svratka s.r.o. několik řešení. Pergoly se dají zastřešit buď polykarbonátovými deskami nebo asfaltovým šindelem. Výhodou šindelové střechy je možnost zvolení si barevné variace – vybrat si můžete například černou, červenou, zelenou nebo hnědou barvu. Výhodou polykarbonátových desek je jejich vysoká průhlednost a velmi dobrý prostup světla. Záleží pouze na vás, jaký typ zvolíte.

Navíc pozor: Doprava je u všech zahradních pergol zdarma!

Užijte si léto na zahradě. Více na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

Přírodní dřevo! Ještě stále ideální materiál pro realizace teras!

redakce

Účinnou ochranou před sluncem jsou stínící sítě

redakce

Jak probudit na jaře domácí zahradní bazén k životu?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.