DŮM

Dřevěné chaty – klasické i atypické v moderním provedení

Právě teď v období zimy je nutné přemýšlet o tom, jak bude vypadat naše zahrada na jaře nebo v létě. Máme totiž dostatek času vše promyslet a naplánovat. Uvažujete o dřevěné chatě nebo zahradním domku? Pokud ano, máme pro vás tip.

Cesta vede přes specialisty

Pokud uvažujete o dřevěné chatě nebo domku, existují dvě cesty. První z nich je trnitá a náročná – můžete si dřevěnou chatu postavit svépomocí. Pokud se tak rozhodnete, počítejte s vyššími náklady a větší časovou náročností. Druhá cesta je mnohem jednodušší – stačí se obrátit na odborníky na dřevěné chaty. Jedním ze špiček v oboru dřevěné chaty je společnost DELTA Svratka s.r.o., která patří k největším společnostem v ČR.

Dřevěná chata v pohodě

Společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí dřevěné chaty o síle stěny 28mm, 33 mm a 50 mm, na přání lze mít sílu stěny i 70 mm. Všechny nabízené dřevěné chyty jsou vyrobeny ze špičkového smrkového dřeva, obsahují podlahu o síle 19 mm nebo 28 mm a střechu o síle 19 mm. Střešní krytina vaší dřevěné chaty může být černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina, objednat lze také asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. Součástí každé dřevěné chaty jsou samozřejmě kazetové dveře a okna – jejich počet si můžete zvolit sami. U chat o síle 50 mm mají okna izolační dvojsklo (lze objednat i pro chaty o síle stěny 33 mm) a celo obvodové kování (okno je vyklápěcí i otevírací). Pro celoroční využití se dřevěné chaty dají samozřejmě zateplit, a pak se dají využít pro rodinné bydlení.

Na míru

U DELTA Svratka s.r.o. si samozřejmě můžete sami zvolit, jak bude vaše dřevěná chata vypadat. Společnost se bude snažit vyhovět všem vašim požadavkům. Samozřejmě mají pro každého zákazníka připraveno odborné poradenství. A samozřejmě montáž a dopravu vaší dřevěné chaty přímo na vámi zvolené místo.

Více informací o společnosti DELTA Svratka s.r.o. a jejích dalších produktech naleznete na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

Plánujete na zahradách betonovou dlažbu, ale bojíte se jejího zašpinění?

redakce

Podlaha je základ

redakce

Vyberte si nová plastová okna nebo dveře přímo u výrobce

redakce