ZAHRADA

Větší nebo svahovitá zahrada? I její sekání může být hračka!

Připravujete se pomalu na údržbu zahrady a říkáte si, že by se vám hodil šikovný pomocník, se kterým zvládnete hravě posekat větší plochy nebo i nějaké ty svahy a kopečky? Zde můžete vsadit na moderní technologii, která vám práci ulehčí a přinese i příjemný komfort.

Pokud hledáte takového pomocníka, poohlédněte se po aku sekačkách, které sekání dodají úplně nový rozměr. Silná a výkonná AKU sekačka na trávu LMO 36-46 vám umožní volný pohyb bez kabelu ale i bez škodlivých emisí.  Speciální systém zadních kol Push Assist umožňuje zařízení bez námahy stoupání po příkřejší zahradě. Kombinace širokého trupu a velkého sběrného koše přispívá k hladkému průběhu při sekání bez častého přerušení práce. Výhodou je i systém 2V1, kdy si sami vyberete, zda tráva nashromáždí v koši nebo bude sloužit jako přírodní hnojivo pomocí mulčovacího nástavce. Výšku si jednoduše nastavíte v 5 stupních a hřebeny na trávu si poradí i se stébly na okraji. Sekačku snadno složíte a uskladníte i na menším prostoru. Opravdu praktická je i kontrolka stavu plnění a dětská pojistka.

Podívejte se, jak je práce s aku sekačkou snadná Garden Tools – LMO 18-36 Battery Lawn Mower | Kärcher UK – YouTube.

A nyní můžete využít speciální akci. Při nákupu stroje Kärcher z bateriových platforem 18 V a 36 V obdržíte baterii s rychlonabíječkou za 1 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

Zajímá vás více informací o zahradních pomocnících Kärcher? Klikněte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Související příspěvky

Dopřejte okrasnému trávníku tu správnou výživu

redakce

Proč lidé stále častěji volí betonové oplocení?

redakce

Základem pohodlného venkovního posezení je kvalitní zahradní nábytek

redakce