Search

Zahradní krb se staví jako stavebnice

Tvrdí vám někdo, že zahradní krb je nejlepší vyzdít? To znamená postavit ho z pořádných cihel, aby měl stabilitu i přes zimu? Není to třeba. Ano, zahradní krby jsou i zděné, ale to má své nevýhody. Pro zdění musíte mít základ a v našich podmínkách ho musíte udělat do hloubky minimálně 60 centimetrů. To vás bude stát nejen práci, ale i materiál. Dnešní moderní zahradní krby jsou jako stavebnice. Nemusíte je spojovat ani maltou. Systém zámků umožňuje postavit zahradní krb na sucho a funguje stejně spolehlivě jako starý zděný krb.

V krbu grilujete a zároveň vás v chladu zahřeje

Zahradní krby už zcela nahradily otevřená ohniště. Při grilování na ohni z přírodního dřeva nebo na dřevěném uhlí zahradní krb chrání před povětrnostními vlivy. Současně hřeje při večerní siestě nebo navodí tu správnou intimní atmosféru. Zahradní krb má všestranné využití. S krbem si na zahradě vytvoříte příjemnou koutek, kde budete mít všechno po ruce – palivo i náčiní na grilování.

wood-791402_640


TAG


2 x komentováno u “Zahradní krb se staví jako stavebnice

 1. Janka napsal:

  Dobrý den
  chtěla bych se zeptat jak je to s takovymto krbem https://www.levnekrby.cz/zajimavosti/venkovni-krb-vas-zahreje-na-tele-i-na-dusi/
  vzhledove je moc pekny ale co jeho udrzba a tak
  dekuji

 2. Den napsal:

  A jak se tedy staví tyto krby? Docela mě toto téma zaujalo. Chtěl bych si na jaře postavit krb na zahradě. Ať hledám jakkoli, tak nemůžu nikde najít nic o tom jak to udělat. Našel jsem pouze:
  http://inhaus.cz/clanek/424/jak-postavit-krb-vyuzijte-rady-od-profika
  Kde dávají základní rady jak stavět krb a to ještě v domácnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *