ZAHRADA

Trápí vás vysoké hodnoty pH v bazénové vodě před zazimováním?

Potřebujete zazimovat bazén, ale hodnoty pH stále nemůžete dostat do požadovaných norem 6,8-7,2? Nejčastěji se stává, že voda v bazénu má hodnoty pH vyšší, než je předepsaných 7,2. Vyšší hodnoty pH než je 7,8 jsou pro kvalitu vody zásadní. Nejenže špatně působí i ostatní přípravky na úpravu vody, ale vysoká hodnota pH je příčinou k tvorbě různých minerálních zákalů, vodního kamene a jiných sraženin. Bez správných hodnot pH nemůžeme bazén zazimovat, protože by dostatečně neúčinkoval zazimovač a voda by byla na jaře ve velmi špatném stavu. Jak na to?

 

Kvalitní ph Minus je správným řešením

Ke snížení hodnoty pH pod požadovaných 7,2, vám pomohou přípravky pH Minus. Pokud se vám stále nedaří hodnotu pH dostat pod tuto hranici, nemusí být chyba ve vodě ani ve špatném dávkování. Chyba může být také v kvalitě bazénové chemie. Některé druhy bazénové chemie nejsou dostatečně kvalitní, aby dokázaly vodu skutečně správně upravit. Úprava bazénové vody vyžaduje vždy přípravky vysoké kvality, které dokáží působit správně. Někteří výrobci nemají ještě s technologií výroby bazénové chemie a jejího vývoje dostatečné zkušenosti. To se projeví na kvalitě přípravků a samozřejmě na kvalitě úpravy vody.

 

Výrobce bazénové chemie potřebuje velké zkušenosti

Právě zkušenosti s úpravou vody jsou pro oblast vývoje a výroby bazénové chemie rozhodující. Bez nich to prostě nejde. Právě proto se mezi nejkvalitnější bazénovou chemii na našem trhu řadí výrobky PWS. Jedná se o bazénovou chemii společnosti Techneco, která se již od roku 1990 specializuje na úpravu vody. Díky nashromážděným zkušenostem se tato společnost rozhodla uplatnit své umění i v oblasti úpravy bazénové vody. Vznikla nová bazénová chemie PWS. Profesionální výroba prostředků pro úpravu vody je skryta již v samotném názvu této bazénové chemie. PWS totiž znamená – PROFESSIONAL WATER SYSTÉM.

 

Kompletní sortiment bazénové chemie PWS naleznete na eshop.techneco.eu.

 

Související příspěvky

Zase o krok blíže tomu, aby zahradničení bylo více pohodové a méně namáhavé

redakce

Postavte na svou zahradu pergolu a chraňte se před deštěm

redakce

Podzimní péče o živé ploty a keře

redakce