ZAHRADA

Chcete, aby vám na jaře zahrada opět rozkvetla? Nyní je správný čas to zařídit!

Léto pomalu, ale jistě už končí a zahrady u rodinných domů nebo v zahrádkářských oblastech již také odkvétají a ztrácí svůj půvab. Na podzim se na zahradách staráme spíše o to, aby byly dostatečně připraveny na zimu a aby jim zima neuškodila. Také nás čeká nekonečné hrabání listí, padající ze stromů. Podzim je ale také časem, kdy připravujeme zahrádku na další jaro. Pokud chcete mít na jaře opět Zahrádku plnou pestrobarevných květin, nyní je správný čas pro zakoupení cibulovin.

 

Na podzim je největší výběr

Mnozí zahrádkáři by chtěli začít kupovat nové cibulky květin ihned, jak začínají růst tulipány a další okrasné květiny. Realita je ale poněkud odlišná. Nejvhodnějším časem pro nákup a výsadbu cibulovin je právě podzim. V tomto ročním období je nabídky cibulovin největší. Můžete vybírat téměř všechny typy květin, na které si jen vzpomenete. Mezi nejvíce zastoupené podzimní cibuloviny patří cibulky tulipánů. Ty můžete vybírat v mnoha odrůdách barev, tvarů, velikostí a vzhledů. Ideální je také doba pro nákup a výsadbu modřence, laduňky, laduněčky, eremurusy, bledule, sněženky, sasanky a mnoha dalších rostlinek a květin.

 

Kde je najít?

Základem správného výběru rostlin na zahradu je dostatečný sortiment prodejce. Nabídka cibulovin musí být dostatečně pestrá, aby si z ní dokázal vybrat každý zahrádkář. Každý z nás má totiž o rostlinách na zahradu odlišné představy a preferuje jiné odrůdy. Je proto nutné, aby prodejce dokázal nabídnout takové množství druhů a odrůd, aby si každý přišel na své. Pokud i vy chcete vybírat z takového sortimentu cibulovin a semen, je správnou volbou návštěva stránek semena.cz. Jedná se o jeden z největších obchodů, který se soustředí na prodej semen a cibulovin na našem území. Nabídka činí stovky druhů rostlin pro každou zahradu,. Nechybí ani netradiční a semena exotických rostlin. Stačí si jen vybrat.

Kompletní nabídku naleznete na www.semena.cz.

Související příspěvky

Trápí vás zvýšená tvrdost bazénové vody?

redakce

Zahradní jezírko se stane okrasou každé zahrady

redakce

Jaký typ bazénu představuje nejlepší poměr ceny a kvality?

redakce