ZAHRADA

Betonový plot – praktický i okrasný

Učarovaly vám betonové ploty, ale zajímá vás, jak probíhá instalace oplocení? Líbí se vám design a zároveň odolnost plotu z betonu, ale chcete znát princip jeho usazení, než se rozhodnete jej instalovat? Rádi vás seznámíme s postupem montáže betonového plotu krok za krokem.

 

Výběr dodavatele je důležitý

Je důležité si pro realizaci oplocení vybrat spolehlivou firmu, která již má zkušenosti a dokáže řešit i případné komplikace. Poznáte to už při prvním kontaktu, záleží na způsobu komunikace a také rychlosti, s jakou vyřídí objednávku. Spolehlivé firmy vám poskytnou veškerý servis, od obdržení objednávky, přes expedici a přepravu až po samotnou realizaci a případný pozdější servis. Betonovéploty.net patří mezi zavedené české firmy se spoustou zkušeností, betonový plot vám postaví rychle a kvalitně.

 

Montáž plotu krok za krokem

Pro samotnou montáž plotu je nejdůležitější naplánovat, kde přesně bude betonový plot stát. Potom přijde na řadu vyměření pozic plotových sloupků a konečně samotný výkop. Hloubka výkopu záleží především na tom, jak vysoký má výsledný plot být. Výkop se provádí v dobře přístupném terénu strojně, v případě horší dostupnosti se kope ručně. Do připraveného výkopu se usadí sloupky a srovnají se do svislé polohy, poté se zabetonují.

Jakmile beton zavadne, je možné pokračovat v montáži, mezi sloupky se zasune nejprve první řada betonových plotových dílců s vybraným dekorem a barvou, usadí se a lze plynule pokračovat se zasouváním ostatních dílců, které postupně vytvoří celý plot.

Betonové ploty jsou populární díky svému designu. Můžete si nechat instalovat betonový plot libovolných rozměrů a tvarů zakončení, sestavte si betonový plot na míru podle vašeho vkusu a vzhledu domu, aby společně s plotem vytvářel jeden celek.

Související příspěvky

Výběr skleníku

redakce

Zahradní jezírko se stane okrasou každé zahrady

redakce

Nedaří se vám vyčistit bazénovou vodu před zazimováním? Může tak být z mnoha příčin!

redakce