ZAHRADA

Stále se vám nedaří vybrat pergolu, která by se vám hodila na zahradu?

Léto již začalo naplno ukazovat svou sílu a i na zahradách rodinných domů je zapotřebí mít uvolňující prostor, kam se můžete schovat před zákeřnými slunečními paprsky. A dřevěné pergoly se k vytvoření relaxačních zón na zahradě hodí nejoptimálněji. Pergoly ze dřeva nikdy nezkazí přírodní vzhled žádné zahrady a je postavená velice rychle. I když už léto začalo, už za několik dní můžete uchovávat elegantní přístřešek. Problém ale může nastat při výběru velikosti a druhu pergoly. Stále si nemůžete vybrat tu správnou?

Procházíte nabídky, ale stále nic nenacházíte?

Prodejců dřevěných pergol na našem trhu je v dnešní době hned několik. Nabídka u každého z nich se pokaždé liší, alespoň v detailech. Zda-li ale máte konkrétní představy o tom, jak by měla vaše nová dřevěná pergola na zahradě vypadat, možná nenajdete u žádného z prodejců ideální model. Co v takovém případě podnikat?

 pergola-klasik-350x470-1-1429885976 (1)

Najděte výrobce, který umí vyrobit i netradiční pergoly

Nehledejte pouze prodejce pergol, ale zaměřte se přímo na výrobce. U výrobců máte totiž možnost vybírat z širší nabídky pergol a dřevěných staveb. Kromě toho, některé firmy dávají také zákazníkům možnost úpravy některých částí pergol podle přání klienta. Nebo prakticky výroby atypických druhů pergol přesně podle zadaných parametrů a rozměrů. Sami si pergolu navrhnete tak, aby vám její tvar, dispozice a velikosti naprosto dostačovaly.

Takovou možnost nabízí například Delta Svratka s.r.o.

Ne všichni výrobci ale mají ve své nabídce rovněž službu zakázkové výroby pergol přesně podle vašeho přání. Pro tuto službu je potřeba několik zkušeností v oboru. Jedním z mála výrobců na našem trhu, který nabízí pergoly přímo na míru je Delta Svratka s.r.o. Tato firma je dlouholetým specialistou na výrobu a vývoj veškerých druhů dřevěných staveb a především pergoly jsou základním druhem v nabídce. Vyráběné jsou z vysoce kvalitního, strojově opracovaného masivního dřeva a spojeny moderními tesařskými prvky.

Detailní nabídku pergol a informace o možnostech zakázkové výroby naleznete přímo na www.domky.delta.cz.

zahradni-pergola-Klasik-300-270-4-1386690713

Související příspěvky

Plastové plotovky? Vynikající volba!

redakce

Lavice z masivu: pohodlné posezení i magnet na děti

redakce

Návrhy a realizace zahrad

redakce