ZAHRADA

Zahradní jezírka pro opravdový odpočinek

Při hledání malého místa určeného k osobnímu úniku před všedními starosti hodně lidí zapomíná na přirozenou sílu zahradního prostoru. Už jen vlastnictví tohoto pozemku vás posouvá o několik příček výše před standardní uživatele a nájemníky panelových domů. Zahrada se tak stává nepostradatelnou součástí sloužící jako intimní zázemí pro schůzky s vaší rodinou nebo přáteli. Abyste se ve zdejším prostoru cítili maximálně spokojení, pokuste se zde vytvořit ideální podmínky pro rozjímání, oslavy, relaxaci, ale i momentkové posezení. Zahradní jezírka od společnosti Hizol jsou tak skvělou volbou pro všechny majitele odpovídajícího pozemku hledající opravdové zátiší.

Zahradní jezírka na míru

Společnost Hizol si na českém trhu vybudovala pevné postavení vycházející z dlouhodobého poskytování profesionálních služeb. Zahradní jezírka na míru jsou tak samozřejmostí. Vyberte si přesně takový tvar, velikost a rozměr, který bude co nejvíce odpovídat vašim individuálním představám.

Zahradní jezírka společnost Hizol realizuje již od roku 1997, proč tedy dávat zakázku začínajícím nebo neprověřeným firmám. Objednáním služeb získáte kvalitní produkt s dlouhou životností za použití nejkvalitnější fólie nacházející se na trhu.

jezirko_lanov01_800

Jedinečné vlastnosti zahradního jezírka

Vyhotovené zahradní jezírko má mimořádně kvalitní mechanické vlastnosti, které přirozenou cestou prodlužují případnou životnost o několik let více. Fólie je maximálně pevná a zároveň i pružná. Stejně tak je odolná i vůči prorůstání kořínků, nemusíte se tedy obávat jakéhokoliv poškození vodními rostlinami.

Fólie se svařuje naprosto běžnými nástroji určenými přímo pro svařování fólie z měkčeného PVC. Nakonec vás bude asi zajímat cena zahradního jezírka. Zde vás asi zklameme, jelikož každá zakázka je ve své podstatě unikátní. Vždy záleží na několika parametrech současně.

water-lily-664087_640

Související příspěvky

Moderní úprava vody se jmenuje salinace

redakce

Údržba bazénu a bazénového příslušenství

redakce

Doplňky, které dodají zahradě šmrnc  

redakce

1 komentář

Tereza B. 5. 4. 2018 at 10:21

A když už jezírko máme, je potřeba se o něj starat, obzvlášť důležité je jaro. Teď už se začalo oteplovat a je potřeba s tím začít. Není to složité, postupuju podle těchto návodů a po zbytek sezony mám v podstatě vystaráno. https://www.homepond.cz/produkty/jezirko-na-jare/

Diskuze je uzavřena.