ZAHRADA

Když letos pod stan, tak pod vlastní a zahradní. Pořiďte si nůžkové stany

Chorvatsko se prý Čechům chystá otevřít přístupové cesty k moři, ale na rovinu, nejspíš z dovolené v zahraničí letos nic nebude. Češi se připravují na dovolenou v Česku. Avšak chystají se i cestovky, kempy, české hotely a penziony – zdražují.

Kdo nechce za dovolenou v republice zaplatit letos více než za drahou dovolenou někde v Tichomoří, ten vezme zavděk vlastní zahradou. A to i když kvůli suchu pravděpodobně nenapustíme ani zahradní bazény.

 

Dovolená na vlastní zahradě není k zahození

Nemáte někdy pocit, že na to, kolik investujete peněz a času do své zahrady, na ní pak trávíte méně času, než by bylo záhodno? Zkuste to letos změnit. A pořádně se na to připravte. Nepotřebujete drahý bazén ani tenisový kurt. Vystačíte si i bez drahých pergol a altánu. Udělejte si po zahradě zajímavá zákoutí, kde si sednete na kus dřeva, na velký kámen či prostou lavičku, kterou vyrobíte za odpoledne. Ke každému zákoutí si dejte nějakou hezkou kytku, za kterou se denně zastavíte třeba s pár kapkami vody. Nakonec nezapomeňte ani na zahradní stan. Je to jednoduchý zahradní altánek, který je rozhodně levnější než drahá dřevostavba. Navíc jej snadno a rychle rozložíte kdekoliv na zahradě a opět složíte. Takto jej můžete celou sezónu stěhovat po zahradě tam a zpět. Vždy přesně do toho koutku, který je zrovna nejrozkvetlejší, nebo kde je toho právě nejvíce k zobání.

 

Léto pod stanem, i když pod jiným

Nůžkové stany v pestrých barvách příjemně zabarví zahradu. Ta na jaře ještě hraje všemi barvami, ale v létě barvy ubudou a počkáme si na ně až do podzimu, když zahradu zbarví listí. Stany si lze vybrat z rozměrů 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m, a 6×3 m. Mohou mít různou konstrukci. Koupíte je od firmy MUTTON na webových stránkách Expodom.sk. Společnost je zasílá do České republiky bez přemrštěného poštovného. Postavte si na zahradě letos v létě zahradní stan a dovolená pod stanem dostane zcela jiný rozměr.

Související příspěvky

Bazénová sezóna již pomalu končí

redakce

Máte rekonstruovaný rodinný dům? Nyní je čas na zahradu!

redakce

Designové pergoly najdou uplatnění i ve vaší zahradě

redakce