Search

Designové pergoly najdou uplatnění i ve vaší zahradě

Ještě za první republiky byly zahradní pergoly poměrně běžným doplňkem každé větší květinové ale i užitkové zahrady. Poválečná léta je však téměř vymazala a teprve teď se s velkou slávou vrací. Pokud si ale myslíte, že jde o záležitost veskrze moderní, pak vám prozradíme, že první pergoly sloužící jako opora pro popínavé rostliny se v římských zahradách objevily už 200 let před naším letopočtem.

Ještě donedávna evokovalo slovo pergola produkt z kategorie přístřešky a zastřešení bez pevné střechy. Ovšem moderně pojaté zahradní stavby už tímto nedostatkem neoplývají a běžně jsou tedy k vidění pergoly zastřešené, které se od obyčejných zahradních altánů liší svou vzdušností a a méně masivní konstrukcí.

 

Designové pergoly pro zahradu i restauraci

Začlenit pergolu do již hotové zahrady ale není úplně jednoduché. Řada modelů působí kýčovitě už od pohledu a navíc jen třeba brát ohled i na již nakoupené vybavení zahrady. Designové pergoly dokáží obstát před celou řadou náročných kritérií kladených na moderní zahradní stavby od jedinečné vzhledu až po požadavky kladené na výdrž a dlouhodobou užitnost.

Vsaďte na maximální kvalitu bez kompromisů a chtějte to nejlepší, co je na současném trhu k dostání. Kromě pohodlného zastřešeného posezení vám designové pergoly dokáží nabídnout i vynikající izolační vlastnosti, které vás ochrání proti nadměrnému horku i dalším nepříznivým vlivům počasí.

1_pergola_application_pjr_mini-inline_07-11_1_

Užijte si posezení na zahradě od jara do podzimu ve skutečně komfortní variantě nebo využijte pergoly jako prodloužení vaší restaurace či kanceláře. Pergola ke zdi zastřešená se může stát plnohodnotným prostorem pro trávení volného času, při kterém se de facto ani nemusíte hnout z domu. Stačí projít dveřmi ven a nerušeně si užívat plně vybavené místnosti s dostatkem slunečního světla a svěžího vzduchu.

Pergoly, zastřešení a vše ostatní pro dům a zahradu koupíte v e-shopu HOBBYTEC.CZ za velmi výhodné ceny a možností nákupu na splátky. 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *