ZAHRADA

Nezapomínejte pečovat o svou zahradu

Zalévání zahrady a péče o všechny květiny a rostliny patří mezi činnosti, které nejsou nijak oblíbené, ale udělat se prostě musí. S péčí a údržbou květin vám mohou pomoci pouze zahradníci. Ale pokud již nadále nechcete na své zahradě běhat s hadicí a zalévat její celou plochu, může vám s tímto úkolem pomoci i technika. Zavlažovací systémy jsou přímo stvořené, aby vám dokázaly usnadnit práci a přitom se dokonale postaraly o zvlažování vaší zahrady.

 

Se systémy Toro přichází na vaše zahrady opravdová kvalita

Když už se rozhodnete, že na své zahradě chcete mít závlahy, které by vám ušetřily čas a práci, pečlivě si zvolte jejich výrobce. Stále ještě na našem trhu figuruje množství nekvalitních výrobků, které svou práci neplní dokonale. Naštěstí je tu společnost Toro. Tato firma se zabývá výrobou zavlažovacích systémů již od roku 1914. od této doby stále vyvíjí a zdokonaluje své výrobky, aby přinesly svým zákazníkům opravdovou spokojenost. Se zavlažovacími systémy Toro dokážete ušetřit až 40% vody, protože si sami navolíte čas, po který bude systém spuštěn. Systém Toro je napojen na počítačovou jednotku, která spouští zavlažování automaticky, přesně podle navoleného programu.

 

Vaše zahrada zůstane stále krásná

Možná si pod pojmem závlahové systémy představíte velké výrobky, které se budou tyčit uprostřed vaší zahrady a kazit její vzhled. Se závlahovými systémy Toro takové starosti můžete hodit za hlavu. Celý systém je totiž úhledně namontován pod zemí a nad povrch vyjde pouze při samotném zalévání. Krása vaší zahrady tak zůstane nedotčená a nikdo nebude vědět, že se pod jejím povrchem nachází tento pomocník.

 

 

Související příspěvky

Plastový plot? Proč ne!

redakce

Je čas začít přemýšlet o stavbě pergoly…

redakce

Grilování masa s profi grilem

redakce