FINANCOVÁNÍ

Získat hypotéku může být velmi snadné!

Vyřizování hypotéky není zrovna procházka růžovým sadem. Každý, kdo o hypotéku žádá samostatně, se musí připravit na složité papírování, běhání po bankách, dlouhé telefonování, nedostatek času a také stres. Nemusí to ale nutně tak být. Vyřizování hypotéky může být i snadné a zcela bez problémů. Stačí vsadit na „geparda“.

 

Profesionální pomoc s hypotékou dostupná pro každého

Pokud uvažujete o tom, že si zařídíte hypotéku, dobře přemýšlejte. Máte dvě možnosti. První je, že se do vyřizování hypotéky pustíte na vlastní pěst. V tomto případě počítejte s vysokou časovou náročností. Může se vám také stát to, že zvolíte špatně a „upíšete“ se k hypotéce s nevýhodnými podmínkami. Druhá varianta je, že si necháte při vyřizování hypotéky pomoc a obrátíte se na zkušené makléře a poradce z GEPARD FINANCE, a.s. Co mohou nabídnout?

 

Nejnižší úroková sazba u vaší hypotéky zaručena

Společnost GEPARD FINANCE, a.s. působí na českém trhu nemovitostí již více než deset let, má silné postavení na trhu, což je právě skvělým základem pro vás. Společnost vám nabízí služby jejich zkušených poradců, pro které je vyřízení hypotéky snadné. Makléř v prvním kroku zjistí, jestli máte na hypotéku nárok a poté se o vše postará za vás. Najde pro vás nevýhodnější nabídku a dokáže vám sjednat i podmínky, na které byste jako samostatná osoba reálně vůbec nedosáhli. V průměru ušetří klienti GEPARD FINANCE, a.s. 0,5 % na úrokové sazbě, což u třímilionové hypotéky na 25 let dělá 250.000 Kč.

Hypotéka bez starosti

Vyřízení hypotéky s GEPARD FINANCE, a.s. je tak pro vás zcela bez starosti a co víc. Administrativní služby jsou bezplatné a makléř vám také bude k dispozici i po získání úvěru.

Zařizujte hypotéku chytře – více informací najdete na www.gpf.cz

Související příspěvky

Prodáváte byt či dům? V těchto případech budete osvobozeni z daně

redakce

Prodej nízkoenergetických řadových rodinných domů již brzy zahájen!

redakce

Zdá se vám, že váš interiér potřebuje změnu? Změňte vzhled od základu!

redakce