ZAHRADA

Používáte pro údržbu bazénové vody mnoho přípravků? A řekli by jste, že by stačila jedna tableta?

Každý vlastník či uživatel domácího bazénu u rodinného domu dobře ví, že i malé zanedbání pravidelné péče o kvalitu bazénové vody může mít fatální následky v podobě skokového zhoršení její kvality. Je nutné pravidelně kontrolovat hodnotu pH, množství dezinfekční látky, výskyt řas, průzračnost vody a ostatní parametry. K údržbě optimální kvality bazénové vody se používají prostředky bazénové chemie. Velké množství majitelů domácích bazénů má doma desítky přípravků pro úpravu vody, které vzájemně kombinují a aplikují s cílem dosáhnout zázračně čisté bazénové vody. Víte ale, že místo mraky různých přípravků může stačit jedna jediná tableta? Multifunkční tableta 5v1.

Multifunkční tablety 5v1 značky PWS

Značka bazénové chemie PWS má právě ve svém sortimentu multifunkční tablety 5v1. Bazénová chemie PWS je na našem trhu velmi oblíbenou značkou, která v sobě zahrnuje kompletní sortiment přípravků pro úpravu bazénové vody. Výrobcem téhle značky je firma Techneco, dlouholetý specialista na vývoj a výrobu přípravků v oblasti úpravy různých druhů vod. Veškeré produkty jsou vyvíjeny a testovány v laboratořích společnosti Techneco a je zaručena jejich vysoká kvalita a účinnost. To zajisté platí i pro multifunkční tablety 5v1.

 46

Tablety 5v1 pro bazény s chlorovou chemií

Ze všeho nejdříve je nutné zdůraznit, že multifunkční tablety 5v1 jsou určeny zejména pro bazény, upravované chlorovou chemií. Chlorová chemie je nejpoužívanějším způsobem úpravy vody. Jestli ale máte bazény, jejichž vodu upravujete chemií bromovou, kyslíkovou nebo jinou bezchlorovou chemií, můžete si vybrat bazénové tablety s určitou účinnou látkou. Nyní se ale přikloníme k tomu nejdůležitějšímu, tedy k samotným účinkům multifunkčních tablet 5v1.

O co vše se multifunkční tablety 5v1 starají?

Jak už napovídá samotný název produktu, multifunkční tablety 5v1 fungují v bazénové vodě skutečně komplexně. Zajišťují optimální koncentraci aktivního chloru ve vodě, stabilizují hodnotu pH ve vodě v optimálním rozmezí (6,8-7,4), udržují  vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě a brání vytváření a usazování inkrustů na stěnách nebo dně bazénu a také ulehčují vysrážení nerozpustných nečistot a jejich následné jednodušší odstranění prostřednictvím bazénové filtrace. V nabídce značky PWS najdete multifunkční tablety 5v1ve variantě MINI, MAXI a GRAND, tedy různé hmotnosti tablet pro veškerou velikost domácího bazénu.

Podrobnější informace o tomto produktu a kompletní nabídku bazénové chemie značky PWS najdete na www.eshop.techneco.eu.

PWSmulti5

Související příspěvky

Kupujete zahradní nábytek?

redakce

WPC terasy – dokonalé spojení pevnosti a příjemného vzhledu

redakce

Ani při práci v domácí dílně nebo na zahradě nesmíte zapomínat na bezpečí

redakce