Search

Čtyřlístek je komix vycházející od roku 1969, mezi dětmi asi nejoblíbenější a stal se z něj kulturní fenomén.

Další název ČTYŘLÍSTEK nese zahradnická firma v Brně. Vznikla v roce 1992 pro služby hlavně zahrádkářům a milovníkům květin, zahrádek, chat a chalup, kterým dodává rostliny a další služby.

Hodně práce si milovníci přírody, pěstitelé a zahrádkáři udělají sami, ale vzniknou i situace, kdy třeba jednorázovou práci zvládnout nelze a je výhodné použít odbornou zahradnickou firmu, která má zkušenosti a na práci má i zkušené zahradníky.

ČTYŘLÍSTEK ZAHRADNICKÉ SLUŽBY, s.r.o.    www.ctyrlistek-brno.cz takové služby poskytuje.

Složitější a rozsáhlé práce lze naplánovat vypracováním projektu nebo jenom studie, skici a po odsouhlasení s investorem zpracuje firma rozpočet. O těchto činnostech se lze domlouvat na mailové adrese projekce@ctyrlistek-brno.cz, kde se zákazník dozví a lze projednat konkrétní možnosti spolupráce.

Praktickou činnost na zahradě zahajujeme již v zimě řezem případně i kácením. Další jarní práce jsou ošetření trávníku, hnojení, výsadby ovocných i okrasných stromů, budování závlah na trávníky případně na okrasné záhony a zakládání okrasných jezírek. Tyto činnosti lze dohodnout na adrese info@ctyrlistek-brno.cz.

Ve vlastní provozovně Čtyřlístku máme výrobní prostory ve skleníku i na volné ploše, kde pěstujeme okrasné rostliny, balkonové rostliny, bylinky a další pro vlastní potřebu dodávek zákazníkům na realizace. Můžeme plnit i některá jiná přání zákazníků jako např. výsadba a dopěstování rostlin v truhlících, květináčích a různých jiných nádobách, které dopěstujeme a zákazník je dle své potřeby na určitý termín odebírá. Tuto činnost lze domlouvat na adrese sklenik@ctyrlistek-brno.cz .

Spoluprací se zahradnictvím Čtyřlístek v Brně Bystrcina Bystrcké 40a, může získat Vaše zahrada novou tvář a bude se Vám na nově upravené zahradě třeba i lépe relaxovat.

Brno 6. 2. 2017

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *