TIPY

Vysokozátěžová PVC podlaha musí být kvalitní

Pokud přemýšlíte nad výběrem podlahy vhodné do prostor typických tím, že jsou vystavovány velmi vysoké zátěži, pak určitě nevybírejte jen podle vzhledu. Protože podlaha, která musí dennodenně čelit náporu, jež tvoří desítky i stovky lidí, které se po ní pohybují, musí být skutečně kvalitní. Tato zátěž je navíc v některých provozech ještě zesílena pohybem přepravních vozíků, pojízdných lůžek atd. A aby všechen ten pohyb nezanechal stopy nejen na samotném designu podlahy a ta mohla svému účelu plně sloužit po další léta, je třeba vybírat z prověřených produktů. Nejvíce využívané a odolné jsou vysokozátěžové PVC podlahy.

 

Hodí se do obchodů, škol, nemocnic, ale i k Vám domů

Podlahová krytina Gerflor DesignTime patří ke špičce ve vysoce zátěžových PVC. Tajemství jejího úspěchu tkví v tom, že její tvůrci dokázali zkombinovat mnoho nezbytných a zároveň i užitečných vlastností. Je odolná, vyrobená z pružného materiálu, částečně izoluje hluk, snadno se udržuje. A i přesto, že je stvořena na míru frekventovaným plochám, lze ji využít i v domácím prostředí. Skvěle se hodí do chodeb, ale i dalších místností, kde jste zvyklí chodit nejen v domácí, ale také venkovní obuvi. Další její výhodou je i dostupnost hned v několika barvách a vzorech. Konkrétně se jedná dokonce o 15 dekorů dřeva, počínaje velmi světlými tóny, nechybí ani béžová, šedá nebo koňakově hnědá. Pro ty, kteří si nevyberou z dekoru dřeva, je připraveno ještě dalších 5 minerálních vzorů v barvách šafránu, písku nebo třeba vanilky. Najít vhodnou barvu i vzor je proto možné takřka do jakéhokoli prostoru a prostředí.

 

Investujte chytře na mnoho let dopředu

Pokud vám záleží na tom, aby byla investice vynaložená do nákupu podlahy výhodnou, pak nepodceňte její výběr. Čím vyšší počet let dokáže podlaha úspěšně odolávat zátěži, tím se vaše investice znásobí. A otázka financí bývá při pořizování odolné podlahy stejně důležitá, jak její krása a kvalita. Ideální kombinace proto je, dokázat tyto parametry výhodně skloubit dohromady.

Související příspěvky

Jaké sauny budou v tomto roce trendem?

redakce

Textilie je láska na celý život

redakce

Fukar na listí nebo vysavač listí? Poradíme, který je lepší.

redakce