Search

Máte rádi vintage styl? Přinášíme inspiraci!

Styl jménem Vintage je dnes hodně populární. Mezi jeho charakteristiky patří propojení přírody a retro stylu. Je pro něj typické využívání přírodních materiálů s jediným cílem: Přinést do našich domovů klidnou a útulnou atmosféru. Máte i vy rádi vintage? Připravili jsme pro vás velmi zajímavou inspiraci.

 

Vintage není jen o bílé barvě!

Nábytek vyhotovený ve vintage stylu má tyto 2 základní charakteristiky:

  1. Oblé hrany
  2. kovové detaily

Podstavny_stolek_na_kvetiny_v_zl_[145]_1200

Pro tento styl je typická bílá barva, ovšem nemusí to být jen ona. Vintage styl si také pohrává s barvami, a proto se do popředí dere různobarevný nábytek. Používají se hlavně tlumené pastelové barvy s patinou.

Úžasným kouskem, který se hodí do každého interiéru, je praktický odkládací stolek, který má rozměry: Délka 40 cm x hloubka 30 cm x výška 80 cm. Stolek je k dostání v několika trendy barvách. Zamilujete si ho také pro jeho kvalitu. Stolek je vyroben ručně z velmi kvalitního mahagonového dřeva, které se vyznačuje vysokou odolností.

Pokud máte rádi originální kousky, určitě se vám zalíbí tato masivní stolička ve tvaru kostky. Má designově zajímavý tvar krychle. Je vyrobena z kvalitního teakového dřeva. Při výrobě stoličky byla použita speciální technika white-wash, při které dochází ke zvýraznění struktury dřeva. Stolička na výšku měří 80 cm, můžete ji použít také jako odkládací stolek.

Naším třetím tipem je tato vyřezávaná knihovna, která je vyrobena z jednoho kusu kmene stromu Suar. Stane se dominantou každého pokoje a vykouzlí příjemnou atmosféru.

Chcete více inspirace? Podívejte se nabídku internetového obchodu www.silugo.cz.

Koupíte zde nejen nábytek ale i originální bytové doplňky. Vašemu domovu budou slušet! V nabídce mají například sošky ze dřeva (např. kačer, buldok, kůň, sova aj.). Silogo.cz pro vás připravil i stylové a praktické vinotéky z trupu lodi.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *