TIPY

Oprava dveří po vloupání

Přišel k vám nevítaný host a výsledkem jeho snažení při vloupání jsou poničené dveře? Objednejte si naše služby v Praze. Náš pražský zámečník k vám přijede do několika minut!

 

Pražský zámečník si poradí s plastovými i vchodovými dveřmi

Při vloupání většinou často dojde k poničení plastových nebo dřevěných dveří. Dveře pak dále neplní svou bezpečnostní funkci a tak nastává otázka, co s poničenými dveřmi udělat. Než objednat nový kus, je jednodušší, zavolat kvalifikovaného řemeslníka. Jsme specialisté na opravy dveří a jejich komponentů po vloupání.

Náš pražský zámečník si poradí s těmito nejčastějšími problémy vchodových dveří, do kterých se pokusil vloupat zloděj:

  • vchodové dveře nejdou dovřít
  • vchodové dveře mají poničené panty
  • dveře nejdou dobře odemykat a zamykat
  • nefunguje elektrický otvírač přes domácí telefon
  • nefunguje mechanické samozavírání dveří
  • je poškozené obvodové těsnění
  • došlo k poškození nebo utržení dveřního prahu

 

Poradíme si se všemi vchodovými dveřmi

Naši profesionální zámečníci zajistí kompletní opravy i servis vchodových plastových i dřevěných dveří. Přitom nezáleží, od jaké firmy dveře vlastníte. Náš pražský zámečník přijede do několika minut od zavolání na požadované místo a odborně si poradí se všemi závadami od dveří všech výrobců.

 

Jak probíhá oprava vchodových dveří

Zaznamenali jste poškození vašich vchodových dveří a nevíte, na jakou firmu se obrátit? Objednejte si naše profesionální zámečníky. Jsme vlastníky speciálních pohotovostních vozů, díky kterým si náš pražský zámečník poradí s nejrůznějšími a nejčastějšími poruchami vchodových dveří.

V servisním voze máme nejčastěji používané náhradní díly, tudíž jsme připraveni kdykoli pomoci vyřešit váš problém přímo na místě. Po příjezdu na místo náš pražský zámečník zhodnotí situaci, druh a rozsah poškození plastových nebo dřevěných dveří, navrhne nejlepší řešení i celkovou kalkulaci.

Někdy však závada vyžaduje náročnější opravu nebo kompletní výměnu dveří. I v tomto případě vám ochotně naši zámečníci pomohou.

S čím si náš pražský zámečník poradí na místě:

  • s výměnou a montáží částí kování, zámků a těsnění plastových vchodových dveří
  • s odborným seřízením a promazáním celoobvodového kování plastových vchodových dveří
  • s výměnou a opravou žaluzií

 

Objednejte si opravu vchodových dveří ještě dnes

Naše zámečnická pohotovost pracuje nonstop v Praze a jejím blízkém okolí. Objednejte si našeho pražského zámečníka, který přijede až k vám domů a pomůže s opravou vašich rozbitých vchodových dveří. Objednejte si nás prostřednictvím telefonu a my vám pomůžeme vyřešit problém ve dne i v noci, včetně víkendů a svátků!

Související příspěvky

Zdravá voda je čistá voda

redakce

Jak vyčistit kamna i krb rychle a bezpečně?

redakce

Originální a netradiční nábytek do domácnosti nenajdete v klasických obchodech

redakce

1 komentář

Petr 29. 6. 2022 at 22:38

U nás na městě je hrozný problém s tím, že když se něco stane někomu se dveřmi a nebo se někdo vloupe do baráku, tak široko daleko je jenom jedno. Že by dělalo práci špatně se říct nedá, ale nechcete neustále otravovat jednoho pána třeba ve dvě ráno že. To se mně stává běžně při návratu z hospody.

Diskuze je uzavřena.