Search

Užívejte si domácí wellness v nafukovací vířivce

Pokud milujete relaxaci v bublající vodní lázni, tuto slast si můžete dopřát s minimálními náklady i v pohodlí domova. Domácí wellness si můžete zařídit  prakticky ze dne na den díky nafukovací vířivce.

K instalaci nafukovací vířivky v domácnosti nepotřebujete povolení, odborníka ani žádné stavební úpravy. Postačí, když v bytě najdete dostatečně velkou rovnou plochu s možností přívodu a odtoku vody pomocí hadice – jako se používá například pro pračku. Domácí vířivku tak můžete zprovoznit svépomocí během chvilky. Stačí vířivku umístit a nafouknout. Většina nafukovacích vířivek má automatický samonafukovací systém, díky kterému vám vaše domácí wellness doslova vyroste před očima během několika minut. Stačí vířivku zapojit do zásuvky. Pak už zbývá jen napustit vodu a celá vaše rodina se během několika minut může ponořit do osvěžující bublinkové lázně.

Do základní výbavy nafukovacích vířivých bazénů patří zařízení pro automatický elektrický ohřev vody. Společně s několika programy hydromasáže jej můžete ovládat pomocí dálkového ovladače. Nafukovací vířivky sou z odolných materiálů, takže při správné údržbě vám domácí wellness bude sloužit dlouho.

Velkou výhodou, ve srovnání s vestavěnými laminátovými vířivkami, je možnost přestěhovat vířivku v letní sezóně do exteriéru. Díky jednoduché instalaci i demontáži se během krátkého času může vaše domácí wellness proměnit na venkovní vířivku na zahradě nebo můžete umístit vířivku na terasu.

Zdroj: Marimex.cz

Pokud máte místo pro umístění lázně pouze v exteriéru, na konci letní sezony můžete vířivku bez problémů vypustit, vyfouknout a uskladnit pro použití v následující sezóně. Vypouštění vody usnadňuje bezpečnostní ventil, takže vypouštěcí hadici můžete kdykoliv instalovat bez úniku vody.

Bezproblémová instalace není jedinou výhodou nafukovacích vířivek. Výrazným benefitem je také rozumná cena. Domácí wellness si do svého domova můžete pořídit s několikanásobně nižší investicí, než byste museli vynaložit na nákup klasické laminátové vířivky.

Nafukovací vířivku si navíc můžete pořídit prakticky okamžitě. Pokud se vzbudíte se skvělým nápadem na večerní párty s přáteli ve vířivce, anebo se rozhodnete překvapit partnerku romantickou bublinkovou lázní se šampaňským, stačí, když si ze široké nabídky prodejců, jakým je například MARIMEX, vyberete velikost a tvar podle svých představ a večer se v pohodlí svého domova můžete ponořit do bublinkové lázně.

Využití domácího vířivého bazénu nekončí u zábavy nebo relaxace. Koupel ve vířivé vodní lázni pomáhá zmírnit únavu kloubů a svalů, zlepšuje krevní oběh, upravuje krevní tlak a zmírňuje také úzkost, nespavost, otoky nebo bolesti způsobené artritidou.

Ať už si vyberete nafukovací vířivku jakékoliv velikosti či tvaru, bublinková lázeň, kterou si díky ní můžete každodenně dopřát v pohodlí svého domova, bude pro vás vždy skvělou relaxací a zážitkem.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *