TIPY

Malování bytů

Máte nový byt? Potřebujete jej vymalovat? Hledáte někoho spolehlivého na malování bytů? Využijte naše služby. Co nabízíme? 

Malování bytů nabízíme již více než 14 let. Spolu s tím děláme také natěračské a lakýrnické práce, dále tapetování, speciální techniky a úklid. Pracujeme hlavně v Praze, ale můžeme vyjet také mimo město do vzdálenosti zhruba 30ti kilometrů. Kvůli dotazům či objednávkám nám můžete volat od 8. do 20. hodiny v pracovní dny, o víkendu i ve svátek.

 

Jaké práce děláme

Co všechno zahrnují naše služby? Co děláme? Naše nabídka obsahuje malování bytů, natěračské a lakýrnické práce, tapetování, speciální techniky a úklid. Před samotným malováním provádíme také přípravu podkladu, zejména odškrabání starých nátěrů, vyplňování spár a nanesení protiplísňového, izolačního, penetračního a antikorozního nátěru. Naše speciální techniky zahrnují například benátské štuky, antické zeminy florentské nebo variopaint.

 

Vše pro spokojenost zákazníka

Naším cílem je co nejlépe odvedená práce a maximálně spokojený zákazník. Proto nabízíme také několik služeb zcela zdarma. Jedná se zejména o dopravné po Praze, bezplatnou konzultaci na místě realizace, návrh nejlepšího řešení a zpracování cenové kalkulace. A jak můžeme garantovat 100% kvalitu odvedené práce? Ve svém týmu máme pouze zkušené a stálé pracovníky, které pravidelně školíme a učíme novým trendům. Dodržujeme všechny předepsané standardy a normy a při práci používáme jen ty nejkvalitnější barvy jako je Dulux, Primalex, JUB, Zerro, Colorlak, Eternal, Bondex nebo Balakom.

 

Kde pracujeme

Malování bytů provádíme doslova kdekoliv. Pracujeme ve zhoršených světelných podmínkách, ve stísněných prostorách i zaprášeném prostředí. Nebojíme se úzkého schodiště ani špatně dostupného sklepa. Kromě bytů nabízíme naše služby do všech druhů prostor včetně komerčních nebo veřejných. Pracujeme také ve výškách na střechách nebo lešeních při natírání fasád a opláštění budov.

 

Průběh prací

Jak proběhnou samotné práce? Co předchází malování bytů? Nejprve si domluvíme prohlídku prostor, na které si probereme všechny vaše požadavky. Podle toho ihned navrhneme nejlepší možné řešení a vytvoříme cenovou kalkulaci. Poté si již můžeme rezervovat termín realizace. Před samotným započetím malování ještě provádíme přípravu prostor, tak abychom nic nepoškodili. To znamená, že sestěhujeme nábytek a zakryjeme jej spolu s podlahou silnými foliemi. Po završení prací pak zase vše uklidíme a dáme do původního stavu.

Stále sháníte někoho na malování bytů? Líbí se vám naše nabídka? Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme a vymyslíme rychlé a kvalitní řešení přesně pro vás.

Související příspěvky

Jak zabezpečit své bydlení a už se v něm dále nebát

redakce

Jak hravě zvládnout jarní úklid?

redakce

Kupte krásné starožitné obrazy v aukci a prodejte ty své

redakce

1 komentář

Estráda 29. 6. 2022 at 20:54

Na malování bytů bych si být vámi vždy objednala nějaké profesionální malířství, které ví, co dělá. Já jsem si vědoma toho, že v dnešní finančně nelehké době chce každý na něčem ušetřit, ale věřte mi, že důvěřovat slepě pouze svému kutilskému srdci není dlouhodobě dobrá volba.

Diskuze je uzavřena.