TIPY

Proč je výhodné si domů pořídit automat na vodu?

Značná část českých domácností se každý den musí vypořádávat s velmi nepříjemným problémem. Ačkoli za vodu platíme dost a od nového roku budeme zřejmě platit ještě víc, na kvalitě vody se to nepodepisuje. Do českých domácností proudí voda podivné chuti, která není vhodná pro pití. Pachuť chloru i jiných příměsí prostě není poživatelná. Je to i váš případ? Vadí vám, že musíte utrácet za drahou balenou vodu? Pořiďte si domů výkonný automat na vodu a budete mít po starostech. Jaké možnosti se nabízí?

Perfektní chuť zaručena

Nejdříve je třeba se rozhodnout, který typ automatu na vodu si pořídíte. Nejoblíbenější jsou automaty, které se připojují přímo na vodovod. Doporučujeme volit automaty na vodu s filtrací na bázi aktivního uhlíku, protože díky ní dokáží odstranit z vody všechny nežádoucí příměsi. Zbaví vodu pachuti a vy si každý den budete moci dopřát skvělou chuť vody. Automat na vodu dokáže poskytnout vodu studenou, teplou a některé slouží současně i jako výrobník sody.

Vhodným řešením je i automat na vodu s barelem. Ten se nepřipojuje na vodovod, takže je možné ho postavit kamkoliv potřebujete. Hodí se i na chaty, kde není přístup k pitné vodě, poslouží i na zahradě, v dílně a na jiných místech.

realizacebydleni.cz_w-system_cz_01

I u vás doma může stát třetí typ automatu – tzv. sodobar. Díky unikátní technologii dokáže z obyčejné vody vytvořit vodu sycenou. Perlivou vodu oceníte hlavně v horkých dnech. Je ale třeba si dát pozor, protože nadměrné pití sycené vody může mít i nežádoucí účinky. Více o nich se dozvíte v tomto článku.

Výhodný pronájem

Dobrou zprávou pro vás je, že si nemusíte automat na vodu kupovat. I v České republice působí firmy, které sodobary pronajímají. V ceně pronájmu je i kompletní servis, což je pro vás výhodou. Máte zájem? Více informací získáte na sodobary.com.

Související příspěvky

Akce Okna s prémií od FAKRO prodloužena

redakce

Hodiny kukačky jsou originálním prvkem pro každou domácnost

redakce

Hrátky s čísly nekalých prodejců tepelných čerpadel

redakce