BYT DŮM PROJEKTY RD STAVBA TIPY

Chcete bydlet poblíž Prahy, ale ne v centru?


Pracujete v Praze a jste nuceni každý den dojíždět do svého zaměstnání několik desítek kilometrů, což zabírá mnoho času i financí? Nebaví vás neustálé cestování a chtěli byste se přestěhovat blíže k Praze, abyste byli nuceni cestovat podstatně méně? Nových projektů pro bydlení je v našem hlavním městě v současnosti nabízeno několik desítek. Co když ale nemáte rádi ruch velkoměsta a nechcete bydlení v samotné Praze, ale poblíž? V takovém případě i pro vás je v současnosti situace pozitivní.

 

I v okolí Prahy vznikají stále nové projekty

Developerské společnosti působící na pražském území jsou si samozřejmě vědomi zvýšeného zájmu nejen o bydlení v samotném centru Prahy, ale také zvýšeného zájmu o bydlení v okolí Prahy. Proto se stále častěji snaží vytipovat a získat vhodné lokality pro výstavbu, které budou splňovat náročná kritéria rezidentů. Ať se podíváte z Prahy jakýmkoliv směrem, v příměstských částech vždy najdete nový developerský projekt pro bydlení.

Co je důležité sledovat?

I bydlení v příměstských pražských lokalitách má svá kritéria, podle kterých je zapotřebí vybírat, aby bylo nové bydlení co nejvíce vyhovující. Na své si přijdou zájemci o bydlení v bytech i rodinných domcích, i když v okolí Prahy rostou spíše projekty rodinných domů. Je velmi důležité, aby vybraná lokalita byla klidná a v blízkosti bylo množství zeleně. Musí také disponovat kompletní občanskou vybaveností – doktoři, obchody, pošta, dětská hřiště a další. U příměstských lokalit Prahy je také důležitým kritériem, aby z dané lokality byla dobrá dostupnost do centra a to jak autem, tak MHD. Developeři se stále snaží hledat nové lokality a vytvářet další nabídky bydlení v Praze a okolí.

 

Velmi vydařený projekt je Park Klecany

Za jeden z nejlepších projektů v blízkosti Prahy je považován projekt Park Klecany. Park Klecany nabízí bydlení v klidné lokalitě na okraji Prahy. Jedná se o projekt bytového domu, ve kterém je možné vybírat skvěle koncipované byty různých velikostí a dispozic.

Výstřižek

 

 

Související příspěvky

Jak vybrat vhodné stavební spoření? Srovnávejte nabídky

redakce

Obliba letního bydlení na půdě se vrací!

redakce

Jak zpestřit design interiéru jednoduše a za pár korun? Vyzkoušejte samolepky na zeď!

redakce