STAVBA

Chcete si nechat postavit moderní rodinný dům?

Moderní architektura je zaměřená především na maximální eleganci novostaveb rodinných domů, efektivní využití prostoru v interiéru a také na vynikající tepelně-izolační vlastnosti budov. Postavit nový rodinný dm, aby vyhovoval všem požadavkům moderní architektury a byl propojením elegance a komfortu už není vůbec jednoduché. Jak mají vypadat moderní rodinné domy?

 

Přesvědčte se u moderních firem

Jestliže chcete vybírat opravdu moderní rodinné domy podle nejnovějších architektonických trendů, je třeba najít společnost, která takové domy nabízí. Ne všechny stavební společnosti totiž detailně sledují aktuální architektonické trendy a nedokáží stavět domy na základě těchto trendů. Některé déle působící firmy nechtějí měnit technologii výstavby, i když je taková technologie mnohdy zastaralá. A jak má vypadat specialista na rodinné domy, které vyhovují všem současným trendům?

 

Prohlédněte si nabídku firmy Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. je novou firmou v oblasti výstavby novostaveb rodinných domů. Hlavní specializací této firmy jsou Švýcarské rodinné domy a Kanadské dřevostavby. Oba druhy staveb jsou v současnosti považovány za absolutní špičku v oblasti rodinných domů. Společnost sídlí v obchodním centru Ocelářská v Praze vedle O2 Arény a v Hradci Králové na Ulrichově náměstí, ale výstavbu lze realizovat po celém území ČR. Nově otevírá firma také dalších 7 regionálních poboček. Nabízí velké množství typů staveb, ze kterých si můžete vybrat, jaký druh bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Všechny druhy zděných rodinných domů i dřevostaveb jsou certifikované, splňují tedy i ta nejpřísnější kritéria kvality a tepelně-izolačních vlastností.

 

Služby zkušeného stavbyvedoucího

Za kvalitu odvedené práce zodpovídá na stavbě vždy stavbyvedoucí. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. zaměstnává velmi zkušeného stavbyvedoucího, který ve svém oboru působí již 35 let. Problematiku výstavby má dokonale zvládnutou. Svědčí o tom i fakt, že tento stavbyvedoucí současně stavěl 80 rodinných domů, počítačovou učebnu ČVUT a pětihvězdičkový hotel.

Hrubé stavby k vlastnímu dodělání i domy na klíč

Jak dřevostavby, tak zděné rodinné domy, je možné u všech nabízených typů vybírat ve dvou variantách. První variantou jsou Švýcarské hrubé zděné stavby a Kanadské hrubé dřevostavby. U těchto typů staveb je postavena jen hrubá stavba se základním vybavením, jako jsou rozvody, okna, vchodové dveře a střecha. Sami si pak interiér domu můžete dotvořit podle vlastních představ a vlastními silami. Druhou možností je výstavba domů na klíč. Opět jsou nabízeny Kanadské dřevostavby i Švýcarské zděné stavby na klíč, kdy se o výstavbu domu, včetně jeho interiérového zařízení stará sama firma. Jedinou vaší starostí bude stěhování.

 

Financí se nemusíte bát

A jak je to s financováním nového domu? Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. také nabízí služby zkušeného bankéře, který má více než 30 let zkušeností s poskytováním osobních a podnikatelských úvěrů. Tento bankéř dokáže každému zákazníkovi najít osobitý a nejvíce vyhovující způsob financování nového domu tak, aby byly podmínky co nejpříznivější. Bankéř dokonce umí vybrat takový úvěr, u kterého bude vaše měsíční splátka nižší, než výše splátky u pronájmu takového domu. To vše ve službě DŮM ZA CENU NÁJMU.

 

Kvalitní stavba s mnoha zárukami

Nabízené dřevostavby a domy na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. mají nejvyšší konstrukční kvalitu. Díky tomu dokáže poskytovat některé nadstandardní záruky. Už v základním vybavení domů jsou některé technologie, které jsou u ostatních prodejců považovány za nadstandard. Jedná se například o izolační trojsklo u velkých ploch a součástí dodávky je i luxusní koupelna. Na střechu je záruka 33 let, na konstrukční a nosný systém domu je záruka 10 let a nechybí ani pojištění záruka ALL INCLUSIVE na 5 let.

Detailní informace najdete přímo na

www.domy-drevostavby-na-klic.cz.

 

Související příspěvky

Pohodová stavba

redakce

Stolní pily a hoblovky patří do každé truhlářské dílny

redakce

Změnou legislativy ke snadnější recyklaci polystyrenu

redakce

5 x komentováno

Ola18 27. 8. 2016 at 11:33

Narazila jsem na tento článek a velice mě potěšilo, že odkazuje na firmu http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz. Právě od nich máme náš dnešní domek. Zástupci firmy mají skvělý přístup a nemají potíže s komunikací, díky čemuž byla splněna všechna má přání a musím říct, že dnes opravdu bydlím ve svém vysněném domku. Všele doporučuji 🙂

Vikoš 22. 10. 2016 at 11:24

My máme postaveno od firmy dřevostavby MY HOME a taky spokojenost.

Láďa 22. 11. 2016 at 20:16

Taktéž jsme si nechali postavit baráček od jmenované firmy Dřevostavby MY HOME. Profesionální jednání i stavba.

Hana 26. 11. 2016 at 23:28

Dobrý den, my si nechali postavit zděný dům od firmy Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz a nemohu si ho vynachválit. Nejen že jsme ušetřili spoustu peněz, ale je nádherný a s firmou je skvělá domluva.

Hana 23. 12. 2016 at 9:24

Dobrý den, my jsme si nechali postavit zděný dům na klíč od firmy http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz. Firma Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí neskutečné množství domů a je opravdu z čeho vybírat.

Diskuze je uzavřena.