STAVBA

Před přestavbou podkroví myslete i na půdní schody Fakro

Oblíbená zateplená podkroví jsou často používanou úpravou interiérů. Před samotnou přestavbou je třeba myslet na důležité parametry, jako jsou například půdní okna s dostatečným zastíněním, systém odvětrávání i přístupové schodiště. V případě, že máte prostory stísněné a nemůžete se spolehnout na bytelné schodiště, velkým pomocníkem vám mohou být zásuvné schodišťové systémy Fakro.

 

Fakro schody se vejdou i do atypických místností či interiérů s přísnými bezpečnostními úpravami

Díky variabilitě, v jaké se Fakro schody vyrábějí, můžou je úspěšně namontovat i dodatečně majitelé chat, rekreačních objektů či hospodářských budov. V jednotlivých místnostech je třeba zohlednit způsob otevírání půdních dvířek a způsob uchycení schodů Fakro. V nabídce společnosti Milpe je snadné se zorientovat, v případě nejasností a dotazů pracovníci prodejny zodpoví vaše otázky. V nabídce jsou skládací a stahovací schody, vysouvací schody nebo schodiště s dřevěným či kovovým žebříkem. Nechybí ani zateplené schody a protipožární schody, jež se instalují především na místa, kde hrozí vzplanutí hořlavých předmětů a materiálů.

 

Objednali jste si půdní schody Fakro? Pak nezapomeňte ani na důležité doplňky

Mezi nejprodávanější půdní schody Fakro patří rozhodně dvoudílné schody s posuvným dolním segmentem. Tento produkt seženete na internetu za přijatelných 2443 korun bez DPH. Důležitými doplňky jsou například krycí lišty Fakro, které slouží k zakrytí spár vzniklých montáží schodů. Další podstatné detaily jsou kupříkladu montážní úhelníky zjednodušující montáž schodiště ve stropní části.  Nebojte se zeptat zaměstnanců prodejny, co vše je ke schodům potřeba. Uvidíte, že montáž samotných žebřin zvládnete hravě sami bez složitého shánění šikovných řemeslníků.

Související příspěvky

Investice do nízkoenergetického domu se vyplatí!

redakce

Aplikace betonové stěrky svépomocí? Praktický workshop vás naučí vše potřebné!

redakce

Levné pergoly do každé zahrady od HobbyTec.cz

redakce