OSTATNÍ

Funkční řešení pro každou podlahu přináší CETRIS®

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Podlaha – ať už v kanceláři nebo bytě –  je neustále a někdy až extrémně namáhána. Jsou na ní kladeny vysoké nároky, a proto by podlaha měla mít špičkový základ. Řešení pro všechny typy podlah nabízí podlahové systémy CETRIS®.

Konstrukce je základ

Kvalitní a bytelná konstrukce je základem každé podlahy, od které očekáváte výdrž. CETRIS® přináší na český trh řešení v podobě cementotřískových desek, díky kterým jde snadno a především rychle a levně vytvořit kvalitní podlahovou konstrukci, která vydrží a překvapí vás svými jedinečnými vlastnostmi.

Pro všechny typy podlah

Cementotřískové desky CETRIS® umožňují vytvořit trvanlivou podlahovou konstrukci téměř kdekoliv. Desky CETRIS® se úspěšně používají jako podlahové desky při sanaci starých dřevěných podlah, jako nosná vrstva položená na nosnících nebo v systému lehkých plovoucích podlah. Dají se použít i pro novostavby bytových a občanských staveb nebo jako     podlahy v nástavbách a vestavbách půdních prostor, v montovaných objektech a své uplatnění najdou i v kancelářských místnostech. Zkrátka všude tam, kde je potřeba kvalitní podlahový základ.

Rychlá montáž, izolace i ochrana proti ohni

Desky CETRIS® mají hned několik prvotřídních vlastností. V kombinaci s tepelně izolačními materiály vytváří podlahovou konstrukci s požadovanými izolačními vlastnostmi a dokonce tvoří i ochranu proti ohni. Podlahové konstrukce z cementotřískových desek umí také efektivně izolovat zvuk. Velkou výhodou této podlahové konstrukce je její rychlá  montáž, která navíc probíhá suchou cestou. Po podlaze tak můžete chodit ihned po položení! Navíc lze cementotřískové desky CETRIS® kombinovat s jakýmkoliv typem podlah! Funkční bude vždy!

Druhy podlahových desek

Pro to, aby mohla být kvalitní podlahová konstrukce instalována kdekoliv, jsou cementotřískové desky CETRIS® vyráběny v různých provedeních a jsou k dostání v několika tloušťkách. Na internetových stránkách firmy www.cetris.cz/rady-a-informace/navrhovani-podlah/ pouhými šesti kliky myší získáte  návrh řešení  konkrétního systému včetně výpisu potřebného materiálu i technologického postupu.

Více najdete na www.cetris.cz.

 


Související příspěvky

Umíte lepit s vteřinovými lepidly?

redakce

V kuchyních jsou potřeba kvalitní spotřebiče, nádobí, ale hlavně nože

redakce

Kdo dělá krystalizaci mramorové podlahy. Čištění, impregnace Praha 1

redakce