DŮM

Spolehlivé a maximálně přesné multimetry

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Potřebujete pracovat s maximální přesností? Pokud ke své práci potřebujete přístroje k měření různých fyzikálních veličin – multimetry, našli jsme pro vás obchod, kde si zaručeně vyberete!

Pro kutily i profesionály

Multimetry umí s vysokou přesností měřit elektrické veličiny jako je kmitočet, proud, napětí nebo odpor a mnoho dalších hodnot a veličin. Můžete se na ně spolehnout i v případě, že potřebujete změřit elektrické veličiny stejnosměrné i střídavé. Čekají tu na vás multimetry pro profesionály ale i domácí kutily. Díky multimetrům můžete měřit a zjišťovat případné závady na zařízení a mnoho dalšího. Jejich široký výběr najdete ve specializovaném internetovém obchodě tipa.eu.

  

Vyberte si špičkovou kvalitu

V nabídce jsou analogové i digitální multimetry různých velikostí. Například analogový Multimetr VC-12A můžete mít již za 239Kč. Tento multimetr má například měřicí ústrojí chráněné proti nárazům a gumový ochranný kryt. Najdete zde i nejtenčí digitální multimetr na trhu, který má tloušťku pouze pouhých 12mm. Jedná se o multimetr NI-T UT 10A. Tento multimetr má super čitelný displej s velkými číslicemi a spolehlivě se vejde do každé kapsy.

Jeho cena je 288Kč. Najdete zde také vysoce praktický klešťový Multimetr UNI-T UT203, který měří také DC proud a frekvenci. Tento můžete mít za 1260Kč. Nabídka je ale mnohem bohatší. Stačí si pouze vybrat, s každým multimetrem z nabídky tipa.eu budete spokojení a práce jim s nimi půjde pěkně od ruky!

Kompletní nabídku najdete na www.tipa.eu.

Související příspěvky

Hydroizolace střechy navýší hodnotu celého domu

redakce

Tepelná čerpadla rekordně sníží výdaje na topení

redakce

Celoskleněné fasády společnosti MIJA-Therm, s.r.o. ze Šumperka.

redakce