INSPIRACE

Vytíráte špinavou vodou?

Jasně že ne, přece jsem čistotná a vytírám čistou. Ale je to pravda? Jak dlouho vám vydrží voda v kýblu čistá?  Zkuste se podívat do kbelíku s vodou, kam namáčíte mop. Špinavá voda na konci každého úklidu mluví za vše. Neznamená to, že všechna špína zůstala ve kbelíku, ale že jste část úklidu, i když s dobrým úmyslem, vytírali špinavou vodou. Je to takové uklizené – neuklizené.

Kärcher je na úklid domácností specialista, myslí nejen na to, aby bylo vše čisté, ale také na to, jak uspořit energii, vodu a čas. Proto vyvinul dalšího pomocníka, který zatočí se špínou na podlahách.

 

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá vždy stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak o 20 % čistší, než při použití běžného mopu

Štíhlá konstrukce myčky FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

 

Doporučená cena: 7290 Kč

Více informací naleznete na www.karcher.cz nebo se pojďte podívat, jak zkouší úklid naši blogeři a blogerky na www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Jak vybrat lednici vhodnou pro vaši domácnost?

redakce

Z našich produktů vybíráme: Recepce

redakce

Jaká je úspora při pořízení plastových oken?

redakce