INSPIRACE

Koupelnové zrcadlo dotváří design koupelny

Chcete-li si pořídit koupelnové zrcadlo, vsaďte na odborníky a na specializované prodejny, ať už v kamenných obchodech, nebo v e-shopu. Dnes jsou na trhu zrcadla v nejrůznějších provedeních, a tak vybrat si to pravé, nemusí být právě nejjednodušší a rada či tip odborníka vám může ve výběru hodně pomoci. Prvním krokem při rozhodování je to, zda chcete zrcadlo umístit nad umývadlo a hned potom se musíte rozhodnout, jestli chcete mít zrcadlo s rámem, anebo bez rámu. Varianta, kterou lze považovat za designově nejčistší je zrcadlo bez rámu a nad umývadlo se určitě nejlépe hodí. Tato zrcadla se vyrábí nejen v různých velikostech, ale především v různých tvarech – od kruhových, přes půlkruhy, obdélníky, čtverce i mnohoúhelníky. Takové zrcadlo můžete zavěsit, přilepit, anebo zasadit do zdi.

Rozhodnete-li se pro zrcadlo s rámem, mějte na paměti, že klasický dřevěný rám není úplně to nejvhodnější; kromě toho, že v koupelně bude občas pára, tak se na zrcadlo nad umývadlem často nacáká voda a dřevo by tím trpělo – lepší je rám bambusový. K dostání jsou i zrcadla s plastovými rámy, ale ta působí lacině a dost nevzhledně. Při výběru kovového rámu dbejte na to, aby byl v nerezovém provedení.

Koupelnová zrcadla Lux-Aqua patří k tomu nejlepšímu, co může současný trh nabídnout, jejich velká část se může pochlubit přívlastkem CLEVER. Zrcadla jsou bezrámová, převážně obdélníkových tvarů ve velikostech od 50×60 cm až do 170 x 90 cm. Zrcadla mají zabroušené leštěné hrany, některá jsou v rozích zaoblená. Většina z těchto zrcadel lze zavěsit horizontálně i vertikálně.

 

A jaké typy jsme pro vás připravili?

  • zrcadlo s integrovaným LED osvětlením – teplé či studené světlo; osvětlení je umístěno buď v horní části zrcadla, anebo po jeho stranách
  • zrcadlo s LED osvětlením a 3D efektem
  • zrcadlo se zabudovaným rádiem a osvětlením
  • zrcadlo s osvětlením, hodinami a lupou
  • zrcadlo s pohybovým senzorem
  • zrcadlo ve tvaru kapky – lze upevnit v jakémkoliv směru
  • kruhové zrcadlo s kosmetickou lupou
  • zrcadlo se zásuvkou
  • koupelnové zrcadlové skříňky

Související příspěvky

Pořizujete si fotopast? Dejte si pozor na podezřele levné čínské modely 

redakce

Obezděte svou zahradu dekorativně

redakce

Na nic nečekejte a pořiďte si druhý domov. Chatku z kontejnerů můžete mít hotovou a vybavenou za pár týdnů

redakce