BYT INSPIRACE

Dekorační závěsy s fotopotiskem dodají interiéru šmrnc

Závěsy vnášejí do domova potřebnou intimitu a pocit pohodlí. Někdy je ale velmi těžké zkombinovat množství barevné látky s moderním jednoduchým interiérem. Dekorační foto závěsy se ale naštěstí hodí úplně komkoliv a snadno se mohou stát i ústředním prvkem místnosti.

Proč mít doma závěsy

Důvodů pro pořízení závěsů je mnoho. Mezi ty nejčastější patří pocit bezpečí a intimity ve večerních hodinách, protože nikomu není příjemné, když se do rozsvíceného okna dívají všichni sousedé. Nepostradatelné jou i v ložnici, kde i přes den vytvoří pocit ospalého přítmí, který ocení lidé pracující na nočních směnách. Dekorační závěsy také v létě chrání místnost před přehřátím díky slunci zvenčí a v neposlední řadě také mohou posloužit jako náhražka dveří ve velmi malých prostorech.

Mít doma alespoň jedny závěsy je skoro nutnost, tak proč z nich neudělat dekorativní a překvapivý prvek interiéru? Na klasické bavlněné závěsy se vzory z doby našich babiček zapomeňte, teď letí moderní materiály se vzorem vytvořeným kvalitním fotopotiskem!

FCR-4204-r

Foto závěsy s originálními motivy

Pestrá designová kolekce dekoračních závěsů té nejvyšší kvality látky i digitálního tisku je k dostání například na stránkách www.fototapeta.cz. Z palety nabízených motivů si vybere opravdu každý včetně dětí, které zde najdou i své oblíbené pohádkové hrdiny (například Disney princezny, Star Wars a další). Z nabídky velikostí si vyberou opravdu všichni a dokonce není problém vyrobit fotozávěsy přesně na míru.

Dekorační závěsy s fotopotiskem umožňují nastavit hustotu a průhlednost tkaniny přesně podle vašeho vkusu. Kolekce Standard nabízí lehké zastínění místnosti, provedení Kreativ poskytuje běžné zastínění a skrze závěsy Premium nepronikne ani polední slunce.

Závěsy jsou na pohmat velmi příjemné se sametovým povrchem, upevňují se do standardních kolejnic nebo garnýží za pomoci plastových jezdců (které jsou součástí každého balení). Prát je lze v pračce na maximální teplotu 40°C.

FCR-4607-r

Související příspěvky

Firma ATMOS – řešení pro vaše vytápění

redakce

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

redakce

Barvy na plech – nové možnosti pro vaše výrobky

redakce