INSPIRACE

Proměňte svou jídelnu nebo kuchyni!

Pokud snídáme, obědváme nebo večeříme, měli bychom sedět pěkně v klidu a pohodlí. Každá jídelna nebo jídelní kout by měly být příjemným místem, a to nejen na oko ale i na posed! Posaďte se do pohodlí a stylu… Zajímavé řešení přináší specialista na dřevný nábytek  – společnost UNIS-N.

Lavice pro každého

Kromě klasických židlí si můžete pořídit i lavice. Proč o nich vůbec uvažovat? Odpověď je jednoduchá. Lavice vypadají skvěle a navíc, pokud potřebujete ke stolu posadit více osob, jsou ideálním řešením. Nemusíte totiž ke stolu přidávat žádné židle, které se k němu designově nehodí.

       

Stylové provedení

Širokou nabídku kvalitních dřevených lavic v různém designovém provedení nabízí právě UNIS-N. V jejich nabídce najdete netradiční rohové lavice, které skvěle vyplní prázdné místo u stolu a jsou praktickým řešením, pokud potřebujete ušetřit trochu místa. Vybrat si můžete i rohovou lavici Classic o rozměrech 156×253 cm, nebo stylovou, rohovou, výplňovou lavici v masivním provedení, která je skutečně luxusním kouskem. Lavice je vyrobena v rozměru 160×220 cm, takže se na ní pohodlně posadí celá rodina. V nabídce najdete samozřejmě také klasické lavice v různých rozměrech. Specialitou je potom otevíratelná lavice Classic, díky které získáte kromě pohodlného sezení i trochu úložného prostoru. Stačí si jen vybrat. Dřevěné lavice od UNIS-N se hodí na chaty i chalupy, ale samozřejmě se můžou stát i ozdobou každého moderního interiéru.

        

Prvotřídní kvalita a barevné variace

UNIS-N vyrábí lavice z kvalitního smrkového, nebo borového dřeva dle tradičních a osvědčených postupů. S koupí lavice máte jistotu, že kupujete kvalitu, která vám vydrží řadu let. Navíc, si můžete vybrat i z různých barevných provedení… Záleží jen na vašem vkusu.

Kompletní nabídku najdete na www.dreveny-nabytek.cz

Související příspěvky

Obývací stěny

redakce

Designová pultová umyvadla kombinují eleganci a funkčnost

redakce

Kde vybrat osvětlení při zařizování nového bydlení?

redakce