INSPIRACE

Představení produktů společnosti PerDomire

Společnost PerDomire byla založena roku 1971 ve sluncem zalité Itálii. Po několika letech bylo ihned jasné, kdo míří na vrchol a kdo ho skutečně dobývá. Poctivý přístup k práci, využívání tradičních osvědčených postupů za současného technologického vývoje jsou hlavními atributy profesionálně vedené společnosti. Pojďme si představit hlavní produkty PerDomire

 

Matrace PerDomire

Matrace PerDomire patří na českém trhu k těm nejkvalitnějším. Elegantní italský design současně s výbornými ortopedickými vlastnostmi uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Použité materiály pro výrobu jednotlivých matrací jsou certifikovány. Rovněž získáte desetiletou zárukou na jádro matrace. Jako zákazník si můžete vybrat celkem ze 3 kolekcí.

Polštáře PerDomire

Bez kvalitního polštáře s dokonalou oporou hlavy se váš spánek nikdy nestane tím, čím by ve skutečnosti měl být. Polštáře PerDomire dokáží vytvořit optimální podmínky i po stránce odolnosti proti tlaku a to až do váhy 5Kg. Polštáře jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů poskytující výborné anatomické uložení hlavy. Polštáře PerDomire se prodávají v deseti různých variantách od líné pěny až po Bio pěnu.

 

Rošty PerDomire

I sebelepší matrace a polštář nedokážou bez kvalitního roštu vůbec nic. Právě z těchto důvodů naleznete v nabídce společnosti i rošty PerDomire z kvalitních lamelových pouzder a kováním. Vybrat si můžete pevné nebo rošty polohovatelné. Kvalitní rošty bezpodmínečně ovlivňují ortopedické vlastnosti zakoupené matrace.

 

 

Související příspěvky

Vchodové dveře jsou naší vizitkou

redakce

Tradice uměleckého kovářství

redakce

Průkaz energetické náročnosti budovy: Jak se v něm orientovat a k čemu slouží?

redakce