INSPIRACE

Představení produktů společnosti PerDomire

Společnost PerDomire byla založena roku 1971 ve sluncem zalité Itálii. Po několika letech bylo ihned jasné, kdo míří na vrchol a kdo ho skutečně dobývá. Poctivý přístup k práci, využívání tradičních osvědčených postupů za současného technologického vývoje jsou hlavními atributy profesionálně vedené společnosti. Pojďme si představit hlavní produkty PerDomire

 

Matrace PerDomire

Matrace PerDomire patří na českém trhu k těm nejkvalitnějším. Elegantní italský design současně s výbornými ortopedickými vlastnostmi uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Použité materiály pro výrobu jednotlivých matrací jsou certifikovány. Rovněž získáte desetiletou zárukou na jádro matrace. Jako zákazník si můžete vybrat celkem ze 3 kolekcí.

Polštáře PerDomire

Bez kvalitního polštáře s dokonalou oporou hlavy se váš spánek nikdy nestane tím, čím by ve skutečnosti měl být. Polštáře PerDomire dokáží vytvořit optimální podmínky i po stránce odolnosti proti tlaku a to až do váhy 5Kg. Polštáře jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů poskytující výborné anatomické uložení hlavy. Polštáře PerDomire se prodávají v deseti různých variantách od líné pěny až po Bio pěnu.

 

Rošty PerDomire

I sebelepší matrace a polštář nedokážou bez kvalitního roštu vůbec nic. Právě z těchto důvodů naleznete v nabídce společnosti i rošty PerDomire z kvalitních lamelových pouzder a kováním. Vybrat si můžete pevné nebo rošty polohovatelné. Kvalitní rošty bezpodmínečně ovlivňují ortopedické vlastnosti zakoupené matrace.

 

 

Související příspěvky

KACHLOVÝ SPORÁK – DUŠE VAŠEHO DOMU

redakce

Jaká by měla být vaše kuchyň?

redakce

Křeslo do nonstop provozů Executive

redakce