INSPIRACE

Kuchyně z masivu se těší stále větší oblibě

Kuchyně jsou jednou z nejvyužívanějších místností v každé domácnosti. Na jejich dokonalé vybavení a vzhled se v současnosti klade stále větší důraz. Moderní kuchyňské linky mohou být vyráběné z mnoha materiálů a různými technologiemi. Stále větší oblibě se ale těší materiál, který je považován za klasický, tedy masivní dřevo. Kuchyně z masivu totiž přináší velké množství výhod.

 

Elegance propojená s kvalitou a odolností

V posledních několika desetiletích se oblast designu kuchyní vyvíjela stále novými směry. V posledních letech ale architektonické trendy hovoří stále jasněji – využívat materiály s přirozenou elegancí. A právě masivní dřevo tyto parametry dokonale splňuje. Struktura dřeva je vždy originální a kuchyně mohou být vyráběny v mnoha variacích. Navíc odolnost a pevnost masivního dřeva je mnohem vyšší, než u laminátových materiálů nebo u dýhy. Zájemci o kvalitu ve všech ohledech volí právě kuchyně z masivu. Jestli chcete vidět, jak mohou vypadat moderní kuchyně, podívejte se do kuchyně fotogalerie.

1926-image-kuchyne411_(1)--ifresize-800x600

I rustikální styl se hodí do moderních domácností

Pokud si myslíte, že rustikální styl patří jen na chaty, chalupy a jiné rekreační objekty, jste na omylu. Rustikální vybavení interiéru se rozmáhá i do moderních domácností, nejvíce do obývacích pokojů a právě do kuchyní. Masivní nábytek je pro rustikální kuchyně typickým materiálem. A především velmi variabilním. Vždy ale záleží především na kvalitách a zkušenostech truhlářských firem. Ne všechny dokáží odvést dokonalou práci.

 

Nakonec příklad zkušeného výrobce

Na konec dnešního článku si představíme jednu specializovanou truhlářskou společnost, která má ve své nabídce také výrobu kuchyní z masivu. Jedná se o firmu Truhlářství Miček s.r.o. V nabídce této společnosti najdete jak kuchyně z lamina, tak z masivu. Oba dva druhy jsou zastoupeny širokou škálou produktů a designů. O výrobu se stará tým zkušených truhlářů, kteří znají moderní i tradiční postupy výroby. Postarají se tedy i o výrobu kuchyně na míru, přesně podle vašich požadavků.

Detailní informace o společnosti můžete najít na www.truhlarstvimicek.cz

Související příspěvky

Do krásné koupelny patří i krásný radiátor

redakce

Myslete před začínající zimou na nebezpečí oxidu uhelnatého!

redakce

Industriální interiéry jsou hitem posledních několika let

redakce