INSPIRACE

Přírodní barvy v interiéru? Ano, zejména na podlaze!

Dalo by se říci, že po oblibě vyloženě pastelových barev v interiéru začínají opět převládat spíše přírodní motivy a přírodní barvy. Nejvíce je tato skutečnost vidět asi na podlahách moderních domácností, a to jak bytů, tak rodinných domů. Nejčastěji se využívají vzory přírodních materiálů a nemusí se jednat ani o skutečné dřevo či kámen. Stačí jejich vinylová imitace! Dokonalost vzhledu umocňuje struktura dezénů, díky které jsou tyto podlahy k nerozeznání od pravé přírody.

 

Vinylové podlahy – spojení kvality a krásy

Vinylové podlahy sice nemají tak dlouhou tradici, jako některé ostatní druhy podlahovin, odborníky jsou však označovány za budoucnost podlah. A to především díky dvěma skutečnostem. Kvalita těchto podlah je opravdu vysoká. Skvěle odolávají opotřebení, vlhkosti, udržují si tvar a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Navíc díky moderním technologiím využívaným při jejich výrobě, dosahují opravdu elegantního a originálního vzhledu. Důkazem toho je nabídka společnosti Fatra a.s., jednoho z předních výrobců vinylových podlah na evropském trhu.

thumbnail-1024768-01-buk-karpatsky-1303215253

Plovoucí vinylová podlaha i luxusní vinylové dílce

Oba dva druhy vinylových podlah vyráběné společností Fatra a.s. jsou nabízeny v imitacích klasických přírodních materiálů – tedy dřeva a kamene. Na první pohled jsou od těchto přírodnin k nerozeznání. Nezáleží ani na tom, zda upřednostňujete plovoucí podlahy, nebo podlahy lepené v dílcích. Vinyl nabízí oba druhy. Plovoucí vinylové podlahy této společnosti nesou název FatraClick. Podlahy tvořené vinylovými dílci se nazývají Thermofix. Obě kategorie jsou zastoupeny desítkami různých vzorů s designem přírodních materiálů.

Detailní nabídku všech vzorů najdete na www.fatrafloor.cz.

 

Související příspěvky

Pisoár k vám domů? Proč ne

redakce

Nebojte se originálního řešení nové koupelny! Může to jít snadno!

redakce

Vymalujte si vlastní namíchanou barvou z míchacího centra v Malešicích

redakce