INSPIRACE

Mobilní klimatizace MIDEA – chytrý společník

Klimatizace je nedocenitelným společníkem zejména v horkých měsících, ale oceníte ji i nyní v zimě. Na trhu je totiž novinka mezi mobilními klimatizacemi – výkonná klimatizace MIDEA v designovém  provedení TANGO s řadou inovativních funkcí, která může sloužit také jako ohřívač vzduchu.

Chlad, teplo, ventilace i vysoušení.

Mobilní klimatizace MIDEA má účinný výkon 2,6 kW a němu a své konstrukci je vhodná do bytů a chat, ale oceníte ji i v kancelářích, ordinacích a dokonce i v serverovnách, kde je chladné prostředí potřeba snad nejvíce. Klimatizace MIDEA lehce zvládne ochladit jakýkoliv prostor o velikosti do 30m2. MIDEA má ale i funkci topení, takže ji je možné v zimě využít jako ohřívač vzduchu o výkonu 1,3 kW. Klimatizaci využijete také jako ventilaci nebo k vysoušení – prostě dokonalost sama.

Pohodové ovládání a Autorestart

Mobilní klimatizace MIDEA je nově vybavena dálkovým ovladačem – takže žádné vstávání, regulovat ji můžete pěkně i z pohodlí křesla. Nová je také funkce Autorestartu. Tato funkce zajistí, že se klimatizace při výpadku  elektrické energie a její obnově znovu zapne a to sama! Takže například v případě serveroven máte díky této klimatizaci o starost méně.

                 

Revoluční shower cooling

MIDEA má ještě jednu skvělou vychytávku. Má totiž jedinečný systém využití zbytkového kondenzátu s odparem tzv. shower cooling. Klimatizace totiž využívá vzniklý kondenzát pro vlastní potřebu a nevyužitý kondenzát je sveden do sběrné nádobky s indikátorem a pojistkou pro případ naplnění. Takže už konec otravnému vylévání vaniček jako je tomu u běžných modelů.

Konkurenční modely poráží také novým moderním designem! Více o nové mobilní klimatizaci MIDEA MPG-09ERN1najdete na www.klimarapid.cz.

 

Související příspěvky

Bezpečnostní dveře jsou stále žádanější. Nesmíte ale zapomínat ani na bezpečnostní kování

redakce

Průvodce výběrem ideální postele a matrace

redakce

Kde najít v Olomouci spolehlivého partnera při koupi nebo výstavbě nemovitosti?

redakce