OSTATNÍ

Kvalitní LED žárovky i pro Váš domov

Není to tak dávno, co světlo světa spatřily kvalitní LED žárovky, které již dnes dokáží plně nahradit klasické žárovky. A přínáší oproti nim zároveň mnoho výhod – mají nesrovnatelně vyšší životnost, nesrovnatelně nižší spotřebu, svítí přírodnějším světlem a jsou zároveň ekologické. To jsou LED žárovky, zdroj světla budoucnosti. Více naleznete na www.led-zarovky-osvetleni.cz.

Hromada výhod

Jistě Vás napadly myšlenky, proč byste měli uvažovat o koupi LED žárovky, když jste s funkcí klasické žárovky vcelku spokojeni? Je třeba zvážit následující fakta: Například životnost LED žárovek se rovná životnosti zhruba 20 klasických žárovek. Při použití LEDky úplně zapomenete na frázi „prasklá žárovka“. Připočteme-li k tomu to, že Vám mezitím klasické žárovky navíc ještě sežerou obrovské množství elektrické energie (zpravidla osminásobek – 9W LED žárovka je schopna nahradit 80W klasickou žárovku), je jasné, co je mnohem výhodnější.

Říkáme „ano“ ekologii

Dalším důvodem k volbě LED žárovek je fakt, že jsou ekologické, což se například o moderních úsporných žárovkách a zářivkách říci nedá. Obsahují totiž nebezpečnou rtuť, která může v určitých případech ohrozit zdraví jedince, ale i lidský život. Chcete zbytečně riskovat, nebo raději řeknete „ano“ přírodě?

Akční ceny, i poštovné a balné

Ač se i akční ceny LED žárovek mohou zdát poněkud vyšší, je nutné si uvědomit, jaké plusy do Vašeho domova LED žárovky přináší – tato investice se Vám může vrátit již do 6 měsíců, poté už pouze a jenom šetříte – a za pouhý jeden rok to nejsou malé částky! Poštovné a balné je stanoveno na pouhých 65 Kč.

 

Související příspěvky

Neviditelný plot vám pomůže mít psa a tak i vaši zahradu pod kontrolou!

redakce

Kouzlo Provensálska v interiéru našeho nového domu

redakce

Profesionální kotevní a nýtovací technika od S. B. Comp

redakce