INSPIRACE

Nenechávejte svou domácnost mezi svátky bez ochrany!

Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Velmi často v období vánočních svátků navštěvujeme své rodiny, příbuzné a kamarády a mnohdy se vydáváme na dlouhodobé výlety. I na Silvestra často opouštíme své domovy a užíváme si ho jinde. A po novém roce je čas zimních dovolených. Bohužel v období Vánoc a těsně po novém roce každoročně stoupají i počty krádeží domácností. Zloději ví, že majitelé rodinných domů často odjíždí a neváhají této situace využít. Ještě je čas s tím něco udělat.

 

Nedělejte nouzová řešení, ale účinná opatření!

I když je před Vánoci už jen málo času, dělat jen unáhlené rozhodnutí s provizorním řešením se rozhodně nevyplatí. Každý zloděj si dokáže poradit s mnoha různými nástrahami. Především mechanické zábrany, jako jsou mříže v oknech, bezpečnostní zámky nebo vyšší oplocení domu jsou zábrany, které zloděje zdrží jen na pár minut nebo dokonce vteřin. Domácnosti si zaslouží důkladnou ochranu, nejen rychlá a neúčinná řešení. Moderním způsobem ochrany rodinných domů jsou zabezpečovací systémy pro domácnosti.

 

Jedině od opravdových odborníků

Moderní zabezpečovací systémy mají elektronickou podobu. Tyto systémy mohou zajistit polohovou, obvodovou a prostorovou ochranu objektu. Skládá se z jednotlivých čidel a senzorů, které odhalí nechtěný pohyb osob na pozemku nebo v objektu. Senzory pohyb zaznamenají a okamžitě na něj upozorní. Ještě vyššího stupně ochrany dosahují zabezpečovací systémy v kombinaci s kamerovými systémy. Jak správně kombinovat systémy zabezpečení domácnosti s kamerovými systémy se dozvíte zde. A proč vybírat tyto zabezpečovací systémy výhradně od odborníků v této oblasti? Každý objekt a každý interiér mají svá specifika a podle nich je zapotřebí přizpůsobit zabezpečovací systémy na míru. To zvládnou je profesionálové. Řešení na míru má také další výhodu. Zloději se na něj nemohou předem připravit.

Specialistu na tyto moderní způsoby zabezpečení najdete například na www.elektronis.cz.

Související příspěvky

Vneste do vašeho domova letní atmosféru a zářivý šmrnc

redakce

Zima klepe na dveře, jednejte včas

redakce

Máte hlučné sousedy? Víme, jak to vyřešit

redakce