INSPIRACE

Pořiďte si nábytek do kuchyně i jídelny v rustikálním stylu

Pokud máte rádi vzhled starého dřeva, bude se vám zaručeně líbit rustikální nábytek. Na finecase.cz můžete najít mnohý nábytek v tomto stylu, ať už do ložnice, předsíně nebo právě kuchyně či jídelny. Vždy je složen z kvalitních materiálů, a to dřevěné dřevotřísky a oceli.

Pevný jídelní stůl

Jídelna se neobejde bez jídelního stolu. Zde je vám k dispozici jídelní stůl KDT75X o rozměrech 120 x 75 x 75 cm. Jedná se o pevný, stabilní a kvalitní jídelní stůl, který vám bude sloužit mnoho let, a ještě k tomu bude krásnou dekorací.

Barový stůl v industriálním stylu

Pokud máte doma málo místa, a jako jídelní stůl chcete použít barový stůl, i ten si tady vyberete. Třeba industriální barový stůl s regálem nebo barový stůl CARA v dekoru starého dřeva v kombinaci s šedou. Tento barový stůl ve vintage stylu se hodí nejen do jídelny, ale i do obývacího pokoje nebo kuchyně. V jeho zadní části se nachází úložný prostor.

Usaďte se na barovou židli

K barovým stolům najdete na finecase.cz také barové židle VASAGLE v setu po dvou kusech v několika variantách. Rádi byste barovou židli s opěrkou? Nebo naopak bez ní? Nabídka je pestrá.

Za pozornost stojí i kuchyňské židle s pevným kovovým rámem. Pokud máte rádi zajímavé kousky nábytku, určitě se vám budou líbit. Jedná se o židle s výškou sedáku 73 cm, které se snadno smontují, mají průmyslový design s vintage stylem v barvě hnědé/černé.

Mnohý nábytek nejen do kuchyně

Finecase.cz vám přináší také příborník s posuvnými dveřmi, kuchyňský regál, kuchyňský stolek s podnosem a další nábytek, všechen ve vintage stylu. Vždy jde o kvalitní zboží za rozumnou cenu. Ostatně můžete se podívat na recenze jiných zákazníků, kteří zde nakupovali před vámi, jak jsou se zbožím i obchodem spokojeni.

Objevte krásný a kvalitní nábytek do každého pokoje na finecase.cz.

Související příspěvky

Stavební chemie – Pojem, který při stavbě uslyšíte snad stokrát

redakce

8 tipů, jak chránit matraci, aby vydržela co nejdéle jako nová

redakce

Na co si dát pozor při pokládce keramické dlažby?

redakce