INSPIRACE

Při zařizování koupelny se nemusíte spokojit pouze s průměrem!

Moderní a stylový design vybavení je důležitý při vybavování všech místností v interiéru. Samozřejmě, že největší pozornost je věnována obývacímu pokoji, který je považován za dominantní místnost. Na ostatní místnosti bychom ale neměli zapomínat, ačkoli to mnohdy děláme. I koupelny si přece také zaslouží minimálně takovou pozornost, jako obývací pokoj. I v této místnosti se chceme cítit příjemně a na kvalitě a designu vybavení velmi záleží. Nechtějte tedy jen průměrné vybavení, ale něco navíc.

 

Průměrné vybavení má většina prodejců

U většiny prodejců interiérového vybavení i vybavení do koupelen se můžeme setkat s průměrným nábytkem. Nehledě na to, že většina nabízeného sortimentu si je velmi podobná. Pokud chcete, aby vaše koupelna byla opravdu originální a stylová, měli byste se obrátit na specialisty v tomto oboru. Návrh koupelny není vůbec snadným krokem. Specializovaní prodejci a výrobci koupelnového nábytku vám ale vždy s výběrem poradí.

 

I český nábytek může mít světové parametry

Při hledání opravdu elegantního a vkusného nábytku do koupelen nemusíme chodit příliš daleko. Můžeme zůstat dokonce v České republice. I u nás se totiž najdou výrobci, kteří dokáží vyrábět stylový a elegantní nábytek do koupelen. Příkladem by mohl být nábytek LE BON. Nábytek LE BON je výsledkem moderních výrobních technologií, zručných truhlářů a kvalitních materiálů. Samozřejmě jsou sledovány nejnovější trendy v oblasti vybavení koupelen tak, aby byla zaručena i vysoká hodnota elegance. Tak vzniká nábytek LE BON. A nezáleží na tom, zda hledáte zrcadlové skříňky do koupelny nebo něco jiného. Nabídka je opravdu pestrá.

 

Samostatně i v ucelených sériích

Výběr nábytku je samozřejmě jen na vás, ačkoli vždy můžete využít služeb odborného poradenství. Vybírat můžete jednotlivé kusy nábytku samostatně a volně tak kombinovat. Závěsné skříňky mohou být kombinovány se skříňkami pod umyvadlo a všemi ostatními druhy. Pro lepší design a snadnější volbu jsou ovšem v sortimentu Lebon nabízeny také ucelené série nábytku. Ty obsahují všechny druhy nábytku do koupelny a vám stačí jen vybrat design, který by vám nejvíce vyhovoval.


 

 

Související příspěvky

Do krásné koupelny patří i krásný radiátor

redakce

Můžete ušetřit desetitisíce!

redakce

Vysokotlaké lamináty dokáží v interiéru divy

redakce