INSPIRACE

Zahradní domky – je čas přemýšlet o jejich nákupu

Chcete si další léto na vaší zahradě užít ještě více než letos? Hledáte místo, kam se na zahradě schováte nebo kam uskladníte nářadí, kola apod.? Ano, tak začněte jednat právě teď a pořiďte si zahradní domek!

Kvalita od DELTA Svratka

Proč začít s výběrem zahradních domků právě teď? Odpověď je jednoduchá. Nyní máte dostatek času vše si řádně promyslet, naplánovat a vybrat si z široké nabídky zahradní domek zcela podle vašich představ. Široký výběr zahradních domků nabízí na českém trhu specialista na zahradní domky – společnost DELTA Svratka.

    

Poctivá česká práce

DELTA Svratka nabízí zahradní domky pouze v prvotřídním dřevěném provedení, protože právě dřevostavby se hodí na zahradu nejlépe! Zahradní domky a chatky nabízí společnost o síle stěny 28 mm nebo o síle 33 mm. Vždy se jedná o konstrukci pomocí křížového spoje (srubovou konstrukci).

     

Záruka kvality

Všechny zahradní domky jsou vyrobeny pouze z kvalitního smrkového dřeva. Střechu domků tvoří černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina za příplatek je ale možné mít střechu zahradního domku v provedení asfaltový šindel nebo barevná asfaltová lepenka. Součástí každého domku jsou také uzamykatelné dveře, které mohou být plné nebo prosklené a otvírací – vyklápěcí okno.

Na míru

DELTA Svratka nabízí řešení pro každého. Pokud si nevyberete z nabízených zahradních domků, DELTA Svratka vám pomůže vytvořit zahradní domek zcela podle vašich představ.

Vyberte si svůj zahradní domek! Kompletní nabídku naleznete na www.deltasvratka.cz .

 

 


Související příspěvky

Kde se dá využít práškové lakování?

redakce

LED řetězy pro opravdové Vánoce

redakce

Čištění a dezinfekce v mateřských školách. Tepování koberců Brno

redakce