INSPIRACE

Jste milovníkem krbů? Tak to je tento pomocník přesně pro vás!

Máte doma krb, nebo krbová kamna? Jistě budete souhlasit, že je to skvělý doplněk v domácnosti a že v těchto dnech také skvěle nahrává opravdu příjemné večerní atmosféře se sklenkou něčeho dobrého nebo s knížkou. Jistě také budete souhlasit, že nejméně záživnou věcí na krbech je jejich čištění od popela. Nicméně, pokud sáhnete po moderním pomocníkovi, bude popel pryč ve chvilce. Navíc vás nepřekvapí horký uhlík a vyvarujete se poletujícím smítkům.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po zmáčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

 

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Profesionální čištění nejen poškozených fasád vandalismem

redakce

Vybíráme pelech psa – na co si dát pozor?

redakce

Nábytek do kanceláří je třeba vybrat pečlivě

redakce