DŮM

Dřevostavby – řešení pro každou příležitost

Dřevo je stále více oblíbeným stavební materiálem, což pramení zejména z jeho dobré zpracovatelnosti, atraktivního designu a výborné odolnosti. Pokud hledáte specialistu na provedení dřevostavby (ať už jakékoliv), právě jste našli – DELTA Svratka, s. r. o.
 

Nabídka pro každého
Společnost DELTA Svratka, s. r. o. patří mezi špičkové specialisty právě v oboru dřevostavby a specializuje se na jejich výrobu a dodávku. V jejich nabídce naleznete v první řadě širokou nabídku v oblasti dřevostaveb pro zahrady. Nabízejí zahradní domky, nářaďové domky nebo i různé druhy altánů, pergoly a také garážová stání. Vybrat můžete z mnoha různých typů provedení a to hned podle několika kritérií. Dřevostavby můžete vybírat podle velikosti, tlušťky dřeva nebo barevného provedení. Pro společnost DELTA Svratka, s. r. o. není problém zhotovit vám dřevostavbu zcela podle vašeho přání.

srub    srub

Sruby, prodejní stánky a další
V nabídce najdete i dřevostavby dalších druhů. DELTA Svratka, s. r. o. nabízí precizně zpracované sruby nebo rekreační chaty. V nabídce jsou také atypické dřevostavby, jako jsou prodejní stánky nebo autobusové čekárny a zastávky. Delta Svratka, s. r. o. nenabízí pouze dřevostavby, ale specializuje se také na výrobu zahradních pergol.

srub    srub

Odborný servis
Společnost Delta Svratka, s. r. o. nabízí všem svým zákazníkům profesionální servis a to od samotného počátku – tedy od návrhu dřevostavby až po její montáž na zvoleném místě.

Více o nabídce společnosti Delta Svratka, s. r. o. najdete na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

POROVNÁNÍ KONVEKČNÍCH TOPNÝCH SYSTÉMŮ S INFRAPANELY WELLINA

redakce

Potřebujete střešní okno? Nedělejte kompromisy na úkor kvality!

redakce

Co vše budete potřebovat při rekonstrukci půdy?

redakce