INSPIRACE

Postel pro komfortní spaní

Odpočinek nás dobijí a pomáhá nám nasbírat síly na další den. Kvalitu spánku ovlivňuje spousta faktorů, ale jeden z nejdůležitějších je výběr správné postele. Ta by měla především vyhovovat našim potřebám, je to přece naše relaxační místo.

 

Už nechcete úzkou postel a hledáte postel pro komfortnější spaní? Právě pro Vás byla vyrobena postel ELITE, která je 110 cm široká a 200cm dlouhá a díky tomu Vám zaručí pohodlné spaní bez utiskování!


Postel ELITE je nabízena s matrací se sendvičovým jádrem (studená pěna), která je umístěna na lamelovém roštu. Matrace je pevně začalouněná kvalitní potahovou látkou (100% bavlna). Sendvičová matrace je vyrobena z vysoce kvalitních polyuretanových pěn, které jsou seskládány z více bloků pro dosažení pohodlí. Jádro je tvořeno pěnovou drtí, která je pevná a tvarově stálá. Povrch je tvořen profilovanou vrstvou, která zajistí uvolnění svalstva během spánku a má relaxační funkci.


Postel má dvě čela, která jsou vyrobena z eko-kůže a jsou elegantně prošívaná. Výhodou eko-kůže je její snadná údržba a luxusní vzhled – na první pohled ji nerozeznáte od pravé kůže. Díky čelům už nemusíte řešit ochranu zdi – čela Vám ji plnohodnotně nahradí. Nejen, že chrání zeď proti oděru, ale i Vás proti chladu a zranění. 

Samozřejmostí je i úložný prostor, který je opravdu velký a přístupný z delší strany, což zaručuje lepší přístup do úložného prostoru a lepší manipulaci s věcmi, které zde chcete v posteli mít uložené. Úložný prostor je vyroben z bílého lamina.

Související příspěvky

Nová podlaha se starým vzhledem

redakce

Rekonstruujeme obývací pokoj – rady pro vkusné bydlení

redakce

Vertikální žaluzie nejen do kanceláře

redakce