BYT

Jaké projekty v současnosti najdete v jednotlivých městských částech Prahy?

Výstavba developerských projektů v Praze již několik let probíhá velmi intenzivně ve všech městských částech i v blízkém okolí. Na výstavbu nových bytových domů i rodinných domů se specializuje hned několik developerských skupin, které své projekty rozmísťují po celém území hlavního města. Naštěstí existují specializované portály, jako například Reby.cz, které sdružují veškeré developerské projekty od různých developerů na jediné místo. Nezáleží na developerovi, ale na lokalitě, ve které probíhá výstavba. A jaké projekty najdete v jednotlivých městských částech?

 

Oblíbená je lokalita Prahy 9

Praha 9 je pro developery působící na pražském území velmi vyhledávanou lokalitou k výstavbě. Můžeme zde najít projekty různých společností a samozřejmě různé typy. Základní nabídku tvoří bytové domy, ale nechybí ani nabídka rodinných domů. Mezi projekty bytových domů v této městské části se řadí například Zelené Město II, Panorama Kyje VI, Sedmikráska, Prosek Park V, Park Hloubětín, Kejřův Park nebo Harfa Park V. V oblasti rodinných domů a řadových domů můžete vybírat z projektů Krásné Počernice a Bydlení Vinoř.

 

Praha 10 patří také k nejoblíbenějším

Také Praha 10 patří k nejvyhledávanějším okrajovým pražským lokalitám u nových zájemců o bydlení v Praze. I proto je tak často volená pro výstavbu nových developerských projektů. Opět v jediné městské části můžeme najít hned několik projektů od různých developerských skupin. Z oblasti bytových domů najdete projekty Rezidence Korunní, Ekocity Uhříněves a Nové Měcholupy VI. Pokud hledáte spíše rodinné domy v této okrajové části Prahy, můžete je najít v projektu Domy Benice.

 

Praha 6 rozhodně nezaostává

Pokud bychom měli volit 3 nejoblíbenější a nejvyhledávanější pražské lokality, tou třetí musí rozhodně být Praha 6. Ta je v současnosti zastoupena dvěma projekty, ale Brzy se tato situace určitě změní. V současnosti jsou v nabídce byty v bytových projektech Rezidence Podbaba a Bydlení Liboc.

Související příspěvky

Jak vybrat správný design podlahy? Rozhodně se nebojte experimentovat!

redakce

Vybíráme sedačku

redakce

Představujeme 3 možnosti nádherného bydlení v Praze!

redakce