INSPIRACE

Jak mít naprostou kontrolu větráním a vytápěním interiéru zároveň?

Oblasti větrání a vytápění interiéru jsou v každém zimním období zřejmě nejvíce skloňovanými výrazy. Každá domácnost chce docílit efektivního a levného vytápění interiérů s minimálními náklady. Každý interiér ale potřebuje i přívod čerstvého vzduchu zvenčí, aby se v něm nezvyšovala vlhkost a nevznikaly plísně. Lze vůbec dosáhnout efektivního řešení tohoto problému?

 

S pomocí PAVLŮ-Complex, s.r.o. dokonce velmi snadno

Společnost PAVLŮ-Complex, s.r.o. dokáže zajistit účinné větrání i vytápění interiéru díky nabízeným produktům. Konkrétně se jedná o solární ventilace. Základem solárních ventilací jsou fotovoltaické panely, umístěné na vnějším plášti budovy. Tyto produkty zajistí přívod čerstvého vzduchu do interiéru, ale nijak ho neochladí. Není tedy nutné po procesu větrání interiér znovu ohřívat a tím šetřit výdaje za vytápění.

 

Jak vše funguje?

Čerstvý vzduch zvenčí je nasáván nejprve do konstrukce samotného panelu, kde je pomocí solární energie ohřátý na pokojovou teplotu. Teprve poté je vháněn ventilátorem skrze otvor ve zdivu do místnosti. Místnosti tak mají zajištěn přívod čerstvého vzduchu, který zabraňuje zvýšené vlhkosti, ale zároveň nedochází k jejich ochlazování. K těmto účelům jsou určeny panely SolFresh. Ještě větší účinnost ale mohou přinést panely SolHeat. Ty jsou schopné nasávat i vzduch přímo z interiéru a v panelu jej ohřát. Ohřátý vzduch pak vhání zpět do interiéru a napomáhají tak i k jeho vytápění. Všechny procesy fungují výhradně na principu solární energie, tedy bez provozních nákladů.

Naprostý komfort v ovládání s novinkou – ohřívači Respekto®

Novinka v sortimentu, Respekto® dokáže zajistit maximální komfort a kontrolu nad větráním a ohřevem místností. Tyto panely totiž umožňují jednoduché přepínání pomocí ovládacího prvku z místnosti. Model je dodáván vždy s digitální programovatelnou regulací umožňující připojení trafa a je dodáván vždy včetně montáže.

Související příspěvky

Oblíbená kočička Hello Kitty a další postavičky se uvelebily na dětském povlečení společnosti Matějovský

redakce

Vysokorychlostní ADSL připojení k internetu i pro Vás

redakce

Prohlédněte si extra výkonná krbová kamna na pelety a kotle na pelety COLA

redakce