INSPIRACE

Pěnové sklo REFAGLASS pro funkční a nenáročné základy domu!

Každý dům musí stát na pevných základech, to je zkrátka základní pravidlo. Nyní máte šanci postavit základy domu rychleji a efektivněji než klasickou starou metodou. Navíc získáte skvělé vlastnosti pro váš dům.

Revoluční REFAGLASS

Moderní řešení realizace základů pro domy se jmenuje pěnové sklo REFAGLASS. Jedná se o nový typ tepelné izolace základových desek, která je vyrobená ze stoprocentně recyklovatelného skla. Díky tomu je pěnové sklo vysoce únosné, nenasákavé, nenamrzavé, nehořlavé, odolné vůči vnějším materiálům. Představuje tak chytré a funkční řešení.

Teplo a pohoda

Oproti klasickému zakládání má pěnové sklo REFAGLASS množství výhod! První z nich je vysoká schopnost izolace. U základových desek, které jsou izolované pěnovým sklem REFAGLASS, nedochází průchodu chladu do konstrukce stavby a není tak ovlivňována vnitřní teplota objektu. Navíc pěnové sklo funguje jako drenáž a díky své speciální struktuře zabraňuje pronikání vlhkosti! S REFAGLASS se tak výrazně sníží vaše náklady na vytápění!

Ušetříte na práci

Pěnové sklo REFAGLASS má ještě jednu obrovskou výhodu. Postavit základy s ním není tak namáhavé a náročné na čas jako s klasickými způsoby. Není totiž potřeba budovat tak hluboký základ. Takže nejenže budete šetřit za výdaje na teplo, ale ušetříte už při samotné realizaci.

Široké spektrum použití

Skvělé vlastnosti pěnového skla REFAGLASS můžete využít také na řadě dalších míst. Výborně se hodí také pro podzemní i inženýrské stavby,střešní systémy nebo také pro dopravní stavby.

Více informací najdete na www.penove-sklo.eu.

 

 

 

Související příspěvky

Chcete v interiéru opravdu luxusní podlahu s elegancí? Vyzkoušejte italské parkety!

redakce

Obývací pokoj na míru? Víme, proč se pro něj rozhodnout

redakce

Moderní zábradlí do vašich interiérů

redakce