INSPIRACE

Mohou být sedací vaky využity v interiéru i exteriéru? Outbag/Pushbag rozhodně ano!

 

Obliba sedacích vaků, jako součásti interiéru se v posledních letech velmi zvýšila. Představují totiž velký komfort a pohodlí při sezení můžete střídat různé polohy. Až donedávna se daly sedací vaky využívat pouze v interiéru. OUTBAG.cz přináší nové možnosti. Sedací vaky, které se dají využít také v exteriéru, aniž by docházelo k jejich poškození. Komfort při sezení si tedy můžete užívat nejen doma, ale i v létě na zahradě nebo v zimních zahradách.

 

 

Jak dokáží sedací vaky odolat povětrnostním vlivům?

Vysvětlení na první pohled vypadá velice jednoduše. Sedací vaky Outbag/Pushbag jsou totiž vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, které dokáží venkovním vlivům dlouhodobě odolávat bez známek poškození. Kvalita je vyšší už na samotné potahovém materiálu a také v náplni. Jako náplň těchto sedacích vaků se totiž využívají vysoce kvalitní granule s nižším obsahem vzduchu, než kterými se plní sedací vaky do interiéru. také povrchový materiál má vyšší parametry odolnosti a pevnosti. Nemusíte se tedy bát, že by sedací vaky Outbag/Pushbag byly používáním venku nějak poškozovány. Ovšem mohou být samozřejmě využívány také v interiéru.

 

 

Nabídka druhů a motivů je pestrá

Ačkoli jsou sedací vaky do exteriéru teprve novinkou v sortimentu OUTBAG.cz neznamená to, že by byl nějak omezen jejich výběr. Sedací vaky OUTBAG.cz jsou nabízeny v mnoha odlišných modelech a vzorech. Všechny ovšem představují maximální komfort při sezení ať už se rozhodnete pro jakýkoli druh. Možné je vybírat z vaků na sezení i na ležení v mnoha variantách. Všechny jsou vyrobeny v decentních barvách, které nebudou nijak rušit vzhled na zahradě ani v interiéru.

 

Kompletní nabídku najdete na www.outbag.cz.

 

Související příspěvky

Vyzdobte si balkon či terasu svícny vlastní výroby. Jednoduchý návod, jak na to

redakce

Sare maki loki

redakce

Zima a vlhko: jak proti němu bojovat?

redakce